Новини

  • 18 черв
  • 22:10
  • 1306 переглядів
друк

Сергій БЕЖЕНАР: «Гра була важка, але наша команда грала до кінця, тому перемогла»

Старший тренер команди київського «Динамо» U-16 прокоментував перемогу над ДЮСШ-15 у третьому турі фінального турніру ДЮФЛУ з рахунком 2:1.

- Важка була гра. Команда суперника застосувала тактику гри від оборони, наситили центр поля й оборону, і в принципі не давали вільних зон. Ми намагалися розкрити, але не вдавалося. ДЮСШ-15 самовіддано грала - ось і все. Все одно виграли, молодці. Радує, що вони весь час грають до кінця та намагаються перемогти. Але не радує те, що ми в третій поспіль грі пропускаємо, про це будемо розмовляти. Потрібно надійніше грати в обороні.

Зміна газону завжди впливає. Вони ж дві гри тут провели. Ми, поки пристосувалися, час же йде. Виграли - добре. Перше місце посіли. Зараз головне для нас - відновити сили та готуватися до матчу із «Дніпром».

«Дніпро» - хороша, граюча команда. Ми з ними у групі грали. Хоч і виграли в двох матчах, але у фінальному турнірі все по-іншому. Якщо ми програємо хоч у якому-небудь одному компоненті, особливо в налаштуванні, то у нас будуть проблеми. Будемо готуватися. Хотілось би прибрати помилки, які у нас присутні в обороні.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ