Новини

  • 20 січ
  • 21:22
  • 665 переглядів
друк

Щоденник збору в ОАЕ: тренування напередодні спарингу та візит гостинності

Підготовчий збір київського «Динамо» в Об'єднаних Арабських Еміратах сягнув свого екватора.

Сьогодні було прийнято рішення про скасування контрольного матчу з місцевим ФК «Аджман», зважаючи на випадки зараження коронавірусом серед футболістів арабського клубу. Однак нічого не перешкоджає проведенню іншого матчу «біло-синіх» на цьому зборі – проти чемпіона Білорусі, солігорського «Шахтаря».

Ранок середи був присвячений відновленню. При цьому гравці також приділили час індивідуальним тренуванням у тренажерному залі.

Візит шейхів

На вечірню тренувальну сесію команда вирушила у звичний час. На стадіоні Khalid Bin Mohammed Stadium на гравців чекав сюрприз. Динамівські автобуси зустріло керівництво футбольного клубу «Шарджа», на тренувальному полі якого проводять збір кияни. На чолі делегації почесних персон був особисто президент «Шарджі» Алі Салім Аль Мідфа.

Привітавши біля центрального входу всіх гравців і персонал, він запросив на невелику бесіду головного тренера «Динамо» Мірчу Луческу і генерального директора Резо Чохонелідзе. Наставник киян подякував шейхові за надану інфраструктуру та комфортні умови для проведення збору. Також Містер поцікавився успіхами і перспективами «Шарджі» і розповів про цілі на сезон своєї команди.

У свою чергу, Алі Салім Аль Мідфа підкреслив, що для нього є честю приймати такий великий клуб як «Динамо»: «Те, що київське «Динамо» проводить у нас збори, означає, що ми знаходимося майже на піку світового рівня в плані інфраструктури. Ми давно прагнули досягти світового рівня. Сподіваємося на подальше взаємне співробітництво з «Динамо». По першому погляду на Містера, по його посмішці у момент, коли він вийшов з автобуса і зайшов на стадіон, ми зрозуміли, що все добре і його команді тут комфортно тренуватися. Ми пишаємося, що такий клуб, як «Динамо», і такий тренер, як Луческу, проводять збір тут. Ми вже навіть поглядами з Містером домовилися на взаємні візити – ви до нас, а ми до вас».

Так як візит був спланований заздалегідь, президент «Шарджі» і його помічники з одного боку, а також головний тренер і генеральний директор «Динамо» з іншого обмінялися пам'ятними сувенірами. Динамівці презентували Алі Саліму Аль Мідфа клубну футболку з автографами всіх гравців. Завершилася зустріч загальним фото в чаші стадіону.

Коли трудові будні в радість

Перед початком заняття «біло-сині» пробігли декілька кіл навколо поля, після чого приступили до розминки. Цього разу футболістам було запропоновано нову вправу. Вона було схожою на човниковий біг, тільки в новій варіації – гравці оббігали тренувальні конуси в різній послідовності. Все це відбувалося у змагальному режимі, подібно естафеті – кожен гравець намагався опинитися на фініші першим.

Потім почалася основна робота з м’ячами. Гравці, вдягнуті у манішки трьох кольорів почали відточувати передачі у квадратах, пресингуючи та виходячи з-під пресингу. Спершу квадрат був на четвертині поля, а потім розширився.

У наступній частині тренування було задіяне вже все поле. Однак цього разу завдання суттєво відрізнялося – передачі були виключно вертикальні, а гравці по черзі вибігали у швидкі контратаки то на одні ворота, то на протилежні. Далі подібні швидкі випади відточувалися вже на маленькому клаптику поля, а гравців на полі було менше – випади три в три та інші варіації.

Усі гравці викладалися на полі й нерідко йшли у стики за м’яч, не жаліючи один одного. Звісно, всі при цьому намагалися не завдати травми партнерам, проте працювали з величезним завзяттям, немов у справжній грі. «Усе це залишається на полі, а поза ним ми – одна родина. Ми кілька місяців чекали такої роботи, і зараз кожен тренувальний день нам у радість» - поділився враженнями після закінчення тренування Жерсон Родрігес. 

Додамо, що до роботи з м'ячем повернувся Міккель Дуелунд, який отримав невелике ушкодження в контрольній грі з «Легією». 

Зустріч з іще одним чемпіоном

У четвер «Динамо» проведе свій другий контрольний матч на тренувальному зборі в ОАЕ. І знову суперником буде чинний чемпіон своєї країни – білоруський «Шахтар» із міста Солігорськ.

Гра відбудеться на тому самому стадіоні, що і зустріч із «Легією» - The Sevens, що розташований трохи осторонь від Дубая. Як і перший матч, цей розпочнеться о 15:00 за київським часом.

У прямому ефірі гру транслюватиме телеканал «Спорт 1», а також клубний канал київського «Динамо» в мережі YouTube.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ