Новини

  • 10 бер
  • 11:33
  • 495 переглядів
друк

Руслан Ротань викликав п’ятьох динамівців на турнір Antalya Cup 2021

22 березня у молодіжної збірної України розпочнеться збір, під час якого команда виступить у Туреччині на турнірі Antalya Cup 2021.

Наставник команди Руслан Ротань назвав список футболістів, яких він викликав для підготовки та участі у змаганнях. Він розраховує на 26-х футболістів, серед яких і п’ять представників «Динамо». Це захисники Володимир Бражко та Костянтин Вівчаренко, нападник Владислав Супряга, а також півзахисник Богдан Білошевський та нападник Євген Ісаєнко, які на правах оренди виступають за чернігівську «Десну» і «Колос» (Ковалівка) відповідно.

Цього року в Antalya Cup, окрім української команди, візьмуть участь молодіжні збірні Болгарії, Казахстану, Північної Македонії, Словаччини та Узбекистану. Згідно з регламентом змагань, кожен учасник проведе по три поєдинки, а переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.

Українці свої матчі проведуть 24-го березня проти Болгарії (початок о 16.00 за київським часом), 27-го березня проти Узбекистану (початок о 16.00 ) та 29-го березня проти Словаччини (початок о 18.00).

Нагадаємо, що 2019-го року «синьо-жовті» виграли головний приз цих змагань, а у 2020-му році турнір не проводився.

Також зазначимо, що цим турніром молодіжна збірна України розпочне підготовку до відбору Євро-2023 (U-21), який для «синьо-жовтих» стартує 3 вересня виїзним матчем проти Сербії. Також в одній групі з підопічними Руслана Ротаня збірні Франції, Північної Македонії, Фарерських островів та Вірменії.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ