• 07 трав 2017
  • 09:16

Роман ЯРЕМЧУК: «Олександрійці компактно грають в обороні»

Нападник Роман Яремчук першу частину нинішнього чемпіонату провів на правах оренди в «Олександрії» (забив 5 м'ячів).

Напередодні домашньої зустрічі динамівець розповів про суперника та про свої очікування від гри:

- Я знаю, що буде важкий матч, тому що «Олександрія» - дуже міцна команда, у них дуже хороша оборона, тренер вибудовує її компактно, футболісти грають щільно. Тож ми готуємося найсерйознішим чином. У вівторок нам дали вихідний, а з середи розпочали безпосередню підготовку до матчу. Тренувалися за планом в одноразовому режимі.

- Ви провели в «Олександрії» першу частину чемпіонату, чи залишилися у цій команді друзі та знайомі?

- Звісно. Багато з ким із хлопців досі спілкуємося. «Олександрія» - дуже близька для мене команда, можна сказати, рідна у певному сенсі. Частинка мого серця залишилася там. Я, дійсно, добре знаю усіх хлопців, а про період, проведений у цій команді залишилися хороші, теплі спогади.

- Зараз наш суперник іде на четвертому місці, це заслужена позиція для вашої колишньої команди?

- Вважаю, олександрійці знаходяться на тому місці, на якому мають знаходитися. На мою думку, їм до снаги поборотися за бронзові медалі, якщо вони наберуть очки у важливих матчах. Команда розвивається, знаходиться на вірному шляху, тож у них усе попереду. На те, щоб виступати у Лізі Європи, вони точно заслуговують.

- Нинішній суперник вибивав «Динамо» із Кубку України та відбирав очки у чемпіонаті...

- Дуже складно грати із командами, які більшість часу проводять в обороні. Щоправда, проти «Динамо» майже усі так грають. «Олександрія» у захисті діє дуже добре, нам важко його розкривати, тому і виходять такі результати. Потрібно добре вивчити суперника, серйозно налаштуватися та забити якомога швидше, щоб далі грати спокійно.

Повну версію інтерв'ю читайте у програмі до матчу «Динамо» - «Олександрія»

Copyright © FC Dynamo Kyiv