Новини

  • 18 бер
  • 00:39
  • 6648 переглядів
друк

Роман ЯРЕМЧУК: «Нас з дитинства вчать, що повинні перемагати в кожному матчі»

У домашньому матчі проти одеського «Чорноморця» нападник київського «Динамо» Роман Яремчук вперше в нинішньому сезоні вийшов на поле в основному складі.

Його команді вдалося перемогти 2:1, а після гри Роман прокоментував гру:

- З «Чорноморцем» нам було дуже важко, оскільки це хороша команда, в їхньому складі грають сильні молоді футболісти. У мене є багато друзів в цій команді, які раніше грали в «Динамо», і я прекрасно знаю їхні здібності. Хоча поєдинок складався непросто, ми - «Динамо», і завжди повинні перемагати, незалежно від суперника, нас цьому вчать з дитинства. Добре, що, незважаючи на пропущений м'яч, ми витримали тиск.

- З кимось із футболістів «Чорноморця» спілкувалися перед грою?

- Звичайно. Це мої хороші товариші, з якими ми довгий час грали разом: Саша Андрієвський, Льоша Хобленко, Саша Азацький - можна перераховувати багатьох.

- У минулому турі «Зірка» грала проти вас в п'ять захисників, в цьому - «Чорноморець». Одесити також порахували, що така тактика принесе їм успіх?

- Звичайно, суперник вивчав наш стиль гри, і нам важко діяти при дуже компактній обороні противника. Добре, що поки виходить її розкривати і знаходити слабкі сторони в захисних порядках одеситів - в першому таймі ми забили два м'ячі, які допомогли нам далі вести свою гру. Думаю, наша перемога заслужена. Постараємося продовжувати в тому ж дусі і в наступних матчах.

- Ви здивувалися, коли вас замінили?

- Звичайно, хотілося ще пограти, але рішення про заміни приймає тренер. Я радий, що сьогодні вийшов на поле в основному складі, і ми виграли.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ