Новини

  • 11 січ
  • 19:19
  • 1255 переглядів
друк

Робота в тренажерній залі та вечірня пробіжка

Друге тренування після виходу з відпустки відбулося в суботу, 11 січня. Команда розпочала підготовку до весняної частини, тож робота поступово набирає обертів. Зовсім скоро - перший збір.

Уранці в суботу друга частина футболістів пройшла медичне обстеження в клініці «Борис», після чого команда прибула на базу у Віті-Литовській на вечірнє тренування.

Сьогоднішнє тренування було розділене на дві частини. Спершу футболісти працювали в тренажерній залі, а потім - пробіжка. Воротарі працювали окремо разом із Михайлом Михайловим. На цьому етапі головне для гравців - втягнутися у звичний режим після відпустки.

Слід зазначити, що в тренуванні брали участь відразу двоє молодих футболістів «біло-синіх», представники команди U19 - Костянтин Вівчаренко і Ілля Забарний. Також потроху освоюється і працює пліч-о-пліч із новими партнерами Ібрагім Каргбо. Повернувся до загальної групи і Мохаммед Кадірі.

Згідно з планами тренерського штабу, «Динамо» працюватиме на базі до 14 січня, а 15 числа команда вирушить на перший навчально-тренувальний збір 2020 року до Туреччини.

*фото О. Васильєва

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ