Новини

  • 15 квіт
  • 17:32
  • 725 переглядів
друк

16 квітня у присутності колишніх і діючих гравців «Динамо» відбудеться презентація книги «Першопрохідці»!

Подія відбудеться у конференц-залі стадіону «Динамо».

У вівторок, 16-го квітня, у конференц-залі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського (вул. Грушевського, 3) відбудеться презентація книги заслуженого журналіста України, сценариста і режисера Семена Случевського - «Першопрохідці. Історія українського футболу».

«Першопрохідці» - історія про команду, яка здобула перше чемпіонство СРСР для «Динамо» 1961 року.

На презентацію запрошені ветерани клубу, зокрема, герої книги Володимир Мунтян, Андрій Біба, Володимир Веремєєв, а також представники наступного покоління гравців, які прославляли наш клуб, Олексій Михайличенко, Володимир Безсонов, Олександр Заваров.

Нинішній склад першої команди «Динамо» представлятимуть Георгій Бущан та Микола Шапаренко.

Крім них, на презентацію завітають члени сім'ї Валерія Васильовича Лобановського та Андрія Гусіна, юні динамівці - вихованці Дитячої футбольної школи ім. В.В. Лобановського, вболівальники, відомі журналісти.

Крім самого автора, про історію створення книги та про її значимість розповідатимуть видавець Іван Степурін і представник Міністерства інформаційної політики України Геннадій Семенченко.

Запрошуємо всіх бажаючих прийти на презентацію і доторкнутися до історії нашого клубу й усього українського футболу! Вхід вільний!

Для висвітлення події запрошуються представники ЗМІ!

Початок презентації - о 14:00.

Для тих, хто не зможе бути присутнім на події, на офіційному каналі нашого клубу в YouTube відбудеться пряма трансляція з конференц-залу стадіону «Динамо».

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ