Новини

  • 03 груд
  • 00:51
  • 1115 переглядів
друк

Прес-конференція Мірчі Луческу після матчу з «Ювентусом»

Прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після гри з «Ювентусом» у Турині.

- Сьогодні на полі відчувалася різниця в досвіді, різниця в майстерності. У нашому складі дуже багато молодих гравців, які ще навчаються і, звичайно, помиляються. Я приймаю ці помилки. Але досвід і майстерність у гравців «Ювентуса» на сьогодні відчутно вище.

Наша участь у цьогорічній Лізі чемпіонів є уроком для нашої молоді. Ми вчимося, отримуємо досвід. Як я вже говорив, у всіх іграх, які ми зіграли досі в цій Лізі чемпіонів, ми не доводили справу до кінця. Ми виконували тільки 50 відсотків з того, що повинні, а після цього в другому таймі зазвичай припускалися помилок. Я не допускаю, що гравці розслаблялися, але позначався брак досвіду, відсутність концентрації в потрібний момент призводила до цих помилок. За які наш суперник нас карав. Суперник досвідченіший, більш майстерний.

Власне кажучи, і сьогодні ми добре грали, контролювали хід зустрічі на початку другого тайму, контролювали м'яч. Ми весь час чекали, що у нас з'явиться гольовий момент і ми зрівняємо рахунок. Але помилки, допущені в обороні і те, як ми легко віддали супернику м'яч під час другого взяття наших воріт, підрізало нам крила. У всіх іграх ми припускалися таких помилок, які перекреслювали нашу хорошу гру.

- У матчах із топ-клубами, «Ювентусом» і «Барселоною», вашій команді не вдалося набрати очок, але молоді гравці отримали безцінний досвід. У грі з «Ференцварошем» ви вже будете вимагати позитивний результат?

- Усі ці ігри з сильними суперниками мали зробити нас сильнішими. Ми повинні вчитися, робити висновки. Звісно, гра заключного туру з «Ференцварошем» є вирішальною. Ми повинні до неї дуже добре підготуватися і вийти до євровесни. 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ