Новини

  • 29 жовт
  • 00:18
  • 1010 переглядів
друк

Прес-конференція Мірчі Луческу після матчу з «Ференцварошем» у Будапешті

Прес-конференція головного тренера київського «Динамо» Мірчі Луческу після матчу другого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти «Ференцвароша», який відбувся в Будапешті і завершився внічию 2:2.

- Сьогодні видався, можна сказати, дивний матч. Ми домінували, особливо в першому таймі. І в другому таймі ми мали кілька можливостей, щоб збільшити рахунок, але, на жаль, цього не зробили. Потім ми пропустили гол, який додав сміливості супернику. І, звичайно, вилучення Сидорчука порушило наші плани. Наші оборонні редути без одного гравця стали вже не такими надійними, і ми пропустили другий гол. Думаю, що там був фол на нашому гравцеві.

Суперники почали атакувати великими силами, чинили на нас тиск. І забили другий гол. Здалося, що з порушенням правил. Важко зараз щось говорити, потрібно переглянути запис.

- «Динамо» домінувало більшу частину гри, але «Ференцварош» відразу після свого першого гола провів заміни, спрямовані на підсилення атаки. Першу заміну «Динамо» провело аж на 81-й хвилині, навіть з огляду на те, що той самий Сидорчук «висів» на картці... З чим це пов'язано?

- До вилучення Сидорчука у нас все йшло за планом. Він занадто важливий гравець в організації гри в обороні для того, щоб його замінювати. Можливо, я помилився в цьому плані. Але і Сергій, маючи такий досвід, не мав права робити такі порушення – на фланзі, а потім у середині поля, особливо знаючи, що у нього вже є жовта картка. Мабуть, він не зміг контролювати емоції. До вилучення у нас усе було добре в плані оборони і не було потреби щось змінювати.

Що стосується замін у складі суперника, вони не підсилили гру «Ференцвароша». Її посилило, скоріше, вилучення в нашому складі.

- Чи здивував вас чимось «Ференцварош»?

- І вчора, і раніше я говорив, що «Ференцварош» - це добротна команда, яка досягла відчутного прогресу останнім часом. Я подивився багато їхніх ігор у кваліфікації до Ліги чемпіонів і останню гру чемпіонату Угорщини з «Уйпештом». Команда хороша, зібрана з гравців зі всієї Європи, з хороших клубів. У складі багато легіонерів, придбаних за хороші гроші. Сергій Ребров виконав тут гарну роботу і створив боєздатну команду. Але, на мою думку, ми повинні були вигравати в цьому матчі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ