Новини

  • 18 aug
  • 00:25
  • 7600 переглядів
друк

Прес-конференція Олександра Хацкевича після матчу з «Марітіму»

Прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після виїзного матчу раунду плей-оф Ліги Європи проти «Марітіму» (0:0).

- Здалося, що гравці «Динамо» не готові до жорсткої гри з боку «Марітіму», тому багато нервували. Чому так сталося?

- Мені так не здалося. Ми не хотіли поступатися, ми теж боролися і в певних моментах арбітр приймав помилкові рішення не на нашу користь. Треба буде передивитися ці моменти, але мені так здалося. А те, що матч буде емоційним, було зрозуміло. Ніхто не хотів поступатися.

- Що вдалося вашій команді у цій грі, а що не вдалося?

- Перш за все, не вдалося забити гол. Ми мали перевагу, як у володінні м’ячем, так і територіальну. На чужій половині поля достатньо непогано пресингували і активно вступали у відбір.

Також не вистачало завершального пасу. Крім того, у перерві ми вказали хлопцям на те, що треба частіше завершувати атаки ударами по воротах. Тому що вони хотіли все красиво зробити і мали хороші моменти для ударів, але все ж шукали ще одну непотрібну передачу в тих моментах, коли треба було бити по воротах.

- Як команда готуватиметься до наступного матчу, проти «Сталі»?

- Після повернення до Києва команда одразу заїздить на базу, буде відновлення. А в суботу на базі готуватимемося до гри проти «Сталі», яка відбудеться в неділю.

- Чи були сьогодні якісь несподіванки з боку суперника?

- Ми очікували активнішого початку від суперників, але вони з перших хвилин віддали ініціативу. Хоча можливо в цьому і заслуга нашої команди, оскільки ми домовилися, що маємо активно грати від самого початку. У своїх перших двох домашніх матчах сезону «Марітіму» більше грав на атаку, так не закривався. Але в цьому заслуга наших хлопців, які більше володіли м’ячем і за першої можливості накривали суперника.

- Склалося враження, що вашим підопічним було важко підібрати взуття під таке важке поле. Це дійсно так?

- Хлопці й учора під час тренування, і сьогодні на розминці підбирали шипи. Поле було достатньо важким. Але я бачив і протилежне, коли гравці «Марітіму» теж невпевнено почувалися у деяких епізодах через стан поля. 

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ