• 30 вер 2020
  • 13:56

Привітання Сергію Реброву з виходом до групового етапу Ліги чемпіонів від Григорія Суркіса

Сергію Реброву Головному тренеру ФК «Ференцварош»

Шановний Сергію Станіславовичу!

Від усього серця вітаю Вас особисто та весь Ваш клуб із видатним успіхом – виходом до групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА!

Без перебільшення, це історичне досягнення для всього угорського футболу, і нам – футбольній спільноті України – неймовірно приємно, що головним творцем цього здобутку став один із найкращих гравців в історії українського футболу та один із найбільш талановитих і прогресивних представників вітчизняної тренерської школи, а допомогли Вам у цьому два вихованці нашого футболу – Ігор Харатін та Олександр Зубков.

Не секрет, що з особливою гордістю Ваші звитяги сприймає величезна родина київського «Динамо». Вона завжди вітає Ваші перемоги з дійсно щирою радістю. Ви зробили величезний внесок в історію найбільш титулованого клубу України та продовжуєте його прославляти як істинний динамівець, а біло-сині всього світу зичать Вам нових звершень і тріумфів.

Дорогий Сергію Станіславовичу, прийміть іще раз найтепліші вітання із цим успіхом, який яскраво підкреслює Вашу прекрасну роботу на чолі «Ференцвароша», та сердечні побажання гарних виступів у груповій стадії Ліги чемпіонів УЄФА!

З повагою,
Почесний член УЄФА
Григорій Суркіс