Новини

  • 13 вер
  • 00:52
  • 2088 переглядів
друк

Посвята першокурсників КНУКіМ у вболівальники «Динамо» Київ

Ні для кого не секрет, що футбол займає місце в серці у кожного із нас. Хтось залучається до гри мільйонів одразу з дитинства, а когось на стадіон приводять рідні, або друзі.

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ розширює власний філіал у Київському національному університеті культури та мистецтв, виділивши квитки на матч «Динамо» - «Олександрія» для студентів першого курсу. Більшість з них уперше побували на легендарному НСК «Олімпійський». Для когось здійснилась давня мрія дитинства, побувавши на матчі улюбленого «Динамо», а хтось тільки знайомиться зі світом футболу.

Чудова та результативна гра київського «Динамо» не залишила байдужим жодного студента. Всі мають бажання відвідувати кожен домашній матч біло-синіх та з нетерпінням чекають наступної гри, щоб отримати заряд позитивних емоцій.

Свої враження нам розповіла студентка першого курсу Пірієнко Юлія:

«За все своє життя я вперше побувала на такому стадіоні. Гра видалась доволі цікавою. Ба більше, я безмежно щаслива, що мені випала честь споглядати саме цю гру з дійсно щирими вболівальниками та з шаленою атмосферою».

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ