Новини

  • 31 трав
  • 20:40
  • 804 перегляда
друк

Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка

Післяматчева прес-конференція головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка після поразки від «Шахтаря» (1:3) у матчі 24 туру УПЛ.

- Коментар буде коротким. Грали на перемогу, грали до кінця. Звичайно, шкода, що перша гра після тривалої перерви саме з «Шахтарем». Не вистачило того ігрового куражу, тієї ігрової практики. Але, в принципі, якихось претензій до хлопців немає.

Шкода, що не здобули потрібного результату, хоча всі передумови до цього були. Напевно, такій команді, як «Шахтар», не можна дозволяти подовгу розігрувати м'яч. На жаль, той ігровий тонус, який є, ще не дозволяє до кінця втілити це в життя. «Шахтар» краще використовував свої моменти, які створив.

Ми ще раз, звичайно, хочемо передати великий привіт, що футбол повернувся до України і розпочалися матчі. І навіть при порожніх трибунах відчувається інтерес до цих ігор. Будемо грати, будемо грати...

- Якщо порівнювати перший та другий тайми, який більше вдався?

- Щоб порівнювати, потрібно уважно подивитися, порівняти статистику. Щось удавалося в першому таймі, щось - у другому. Помилки були в обох таймах. Без цього не обійтися.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ