• 02 черв 2014
  • 16:20

Порив душі та серця в Міжнародний день захисту дітей

«Благодійність – ознака благородства душі», – ці часто цитовані слова приписують давньогрецькому поету-байкарю Езопу.

Знамениті динамівці Києва, легендарні в минулому футболісти, свого часу віддавали всі сили та здоров'я на футбольному полі. А тепер, набравши сивини та мудрості, своєї душі тепло та благородство не втомлюються дарувати дітям, які потребують уваги та підтримки в наші часи, як ніхто інший.

У неділю в обід медперсонал та маленькі пацієнти з батьками онкогематологічного відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні чекали на дорогих гостей. Динамівці Києва, серед яких знамениті Володимир Безсонов, Іван Яремчук, Віталій Косовський, Віктор Хлус, Олег Саленко, Володимир Лозинський, Сергій Кузнецов, Юрій Мороз, Юрій Дмитрулін, Сергій Коновалов та багато інших, приїхали вчасно, із короваєм увійшовши до невеличкої затишно облаштованої зали.Онкогематологічне відділення розраховане на 25 дітей, за рік надаючи допомогу близько 500 маленьким пацієнтам. Багато хто з них через вік проходить курс лікування від страшних хвороб разом із батьками.

«У такі хвилини, коли бачиш зовсім маленьких діточок, які настільки мужньо борються за життя, хочеться думати лише про те, як допомогти їм перемогти хворобу. Щоб у настільки чудову пору року вони могли з посмішкою на обличчі залишити стіни відділення й разом із однолітками насолоджуватися життям, – розповідає про відвідування полтавської лікарні Іван Яремчук. – Якщо наш візит змусив діточок, їхніх батьків, медперсонал зайвий раз посміхнутися, значить, він пройшов не даремно».Динамівці вручили діткам футбольні м'ячі, побажали мерщій одужати та гратися ними на спортивних майданчиках. А з міста Волочиська за спецзамовленням прибули запашні хлібобулочні вироби, які будуть доречними як на обідньому, так і на солодкому столах.Символічно, що візит динамівців до полтавської лікарні відбувся 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv