Новини

  • 09 aug
  • 21:00
  • 1138 переглядів
друк

Підготовка до сезону в розпалі: акцент на тактику

Київське «Динамо» продовжує готуватися до нового сезону на своїй заміській базі у Віті-Литовської.

Після гри з «Вересом» команда отримала день на відновлення, а в неділю продовжила домашній тренувальний збір, зібравшись на базі опівдні.

Перше тренування в новому мікроциклі «біло-сині» провели ввечері. Йому передувало тривале теоретичне заняття.

Після розминки на полі гравці приступили до відпрацювання ігрових і тактичних елементів. Тренерський штаб підготував для команди кілька нових вправ. Велика частина заняття була присвячена роботі над контролем м'яча. Гравці були розділені на групи і намагалися утримувати м'яч, перебігаючи з одного квадрата до іншого. Потім уже у більших групах – на великому полі. У цей час воротарі займалися окремо під керівництвом Михайла Михайлова.

Потім голкіпери приєдналися до загальної групи, щоб узяти участь в ігрових вправах на невеликій ділянці поля. А в кінці заняття гравці по черзі били по воротах з-за меж штрафного.

За тренуванням своїх партнерів по команді спостерігав Беньямін Вербич, який, повернувшись після операції в Мюнхені, присутній на всіх тренуваннях та іграх. Беньяміну зняли шви і вже з понеділка він приступить до бігової роботи. Тим часом повернувся до загальної групи Денис Попов, який тренується без обмежень. Поки що не тренується в групі Віталій Миколенко, у якого мікротравма, а також Артем Шабанов, який через пошкодження вуха носить пов'язку на голові.

У понеділок «Динамо» проведе два тренування, а в середу – ранкову сесію, а ввечері зіграє з чернігівською «Десною». Контрольний матч на НТБ «Динамо» розпочнеться о 18:00.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ