• 02 лип 2020
  • 23:14

Підготовка до класичного: на фінішній прямій

Менше двох діб залишається до чергового класичного протистояння «Динамо» та «Шахтаря», яке відбудеться найближчої суботи на «Олімпійському».

Не варто нагадувати, яке значення ці матчі завжди мають для обох команд, проте для «Динамо» зараз кожне очко на вагу золота, з огляду на знову загострену після попереднього туру боротьбу за потрапляння до зони Ліги чемпіонів.

Динамівці приступили до підготовки до майбутнього матчу у вівторок вранці, а в середу і четвер провели вечірні тренування, коли літня спека вже трохи спадала і умови для роботи були більш комфортними.

У четвер заняття було насичене ігровими елементами. Спершу, після розминки, гравці були поділені на дві команди і виконали дуже цікаву вправу. На невеликому полі команди провели міні-двосторонку за незвичними правилами – грати можна було тільки головою.

Потім команда провела двосторонку вже за звичайними правилами – 11 на 11 з воротарями на великому полі. Після цього частина гравців ретельно попрацювала над важливим елементом – стандартними положеннями. Цьому аспекту була відведена чимала частина заняття. Завершилося тренування традиційно серією ударів по воротах.

Як ми вже повідомляли, з початку тижня в загальній групі працювали Микита Бурда і Сергій Сидорчук. Повернувся до групи і Віталій Миколенко, який уже брав участь у вправах з м'ячем із партнерами по команді. Індивідуально поки працює лише Денис Попов, який у четвер обмежився біговою роботою.

У п'ятницю, напередодні матчу, гравців очікує традиційний «заїзд» на базу. Після обіду і відпочинку в розкладі роботи команди теоретичне заняття і вечірнє тренування на полі. У суботу вдень відбудеться установка на гру. На НСК «Олімпійський» команда вирушить за дві години до стартового свистка.

Нагадаємо, матч «Динамо» - «Шахтар» відбудеться 4 липня і розпочнеться о 19:30. Після нього на «Динамо» чекає виїзд до Харкова, де відбудеться фінал Кубка України.