Новини

  • 19 трав
  • 10:13
  • 2051 перегляд
друк

Подарунок від «Динамо» і для «Динамо»

Київське «Динамо» підготувало чудовий подарунок для своїх уболівальників, ініціювавши випуск унікального видання «Золота команда», яке докладно розповідає про 13 чемпіонських сезонів «біло-синіх», які припали на союзні часи. Про рекорд, який вже не буде побитий.

У книзі зібрано маловідомі факти, що супроводжували виступи динамівців, проведено аналіз тактичних знахідок і кадрових рішень тренерських штабів. Численні коментарі від учасників історичних подій, дані по гарячих слідах, допомагають зануритися в атмосферу 60-х, 70-х і 80-х років, а витяги з газет демонструють, наскільки по-різному часом дивилися на одні й ті ж процеси київські і московські журналісти.

Розповідь про турнірні походи була б неповною без технічних і статистичних даних, які наведені тут у повному обсязі, а також без досьє на всіх футболістів, які завойовували «золото» чемпіонату СРСР у складі «Динамо».

Але справжня фішка «Золотої команди» – багатий і унікальний ілюстративний ряд. Чимало фотографій були надані самими героями книги і тепер публікуються вперше.

У декого тридцятирічний зріз епохи, замішаний на переможних традиціях, викликає приємне відчуття ностальгії, для когось стане одкровенням, а когось надихне на нові подвиги. Про це і багато чого іншого в студії «Діалогів у «Футбольному клубі» один із авторів книги Костянтин Паткевич поговорив із головним редактором проекту Юрієм Корзаченком.

footclub.com.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017