Новини

  • 15 трав
  • 00:55
  • 1547 переглядів
друк

Почесний прийом для “Динамо” U14 напередодні старту Abano Football Trophy

15 травня в італійському містечку Абано-Терме розпочнеться міжнародний дитячий турнір із футболу Abano Football Trophy, у якому візьме участь “Динамо” U14 під керівництвом Олексія Дроценка.

Напередодні старту турніру динамівці були запрошені до міської мерії на урочистий прийом у присутності представників місцевої влади.

Мерія Абано-Терме розташована у старовинній будівлі, у якій ще навіть збереглися середньовічні фрески. Саме в головній залі мерії і відбувся прийом динамівців. Разом із нашою командою була запрошена ще одна команда-учасниця турніру - “Чанчунь Ятай” з Китаю.

“Турнір покликаний пропагувати соціальні цінності, дружбу між країнами та спортивну повагу. Участь у ньому - унікальний, пам’ятний момент для юних футболістів, для їхніх клубів та для всіх людей, які залучені до його проведення. Для нашого міста це велика честь - приймати символ та гордість усієї України, київське “Динамо” - заявив мер міста Абано-Терме Федеріко Барбієрато.

Консул України в північно-східному регіоні Італії Марко Тозон особисто привітав усіх динамівців перед початком офіційної церемонії та зізнався, що вболіватиме за клуб з України: “Безумовно, “Динамо” - це символ футбольної України, цей клуб знають у всьому світі, причому репутація у клубу бездоганна. Це дуже важливо, оскільки дивлячись на динамівців, люди тут отримують уявлення про Україну та українців, складають враження про цю країну. Цей турнір дуже престижний, оскільки в ньому візьмуть участь найкращі італійські команди, дуже сильні та відомі клуби з усього світу. Тож претендентів на перемогу багато, важко виділити фаворитів. Особисто я вірю в те, що “Динамо” під силу виграти трофей, тому що динамівська академія вже давно добре зарекомендувала себе в міжнародних змаганнях”.

Привітав гостей змагань президент провінції Падуя Фабіо Буі, підкресливши, що проведення турніру з таким списком клубів-учасників безумовно є великою подією для провінції.

Завершилася зустріч врученням подарунків та спільним фото біля будівлі мерії.

Уже в четвер стартують матчі турніру. Матчем-відкриттям стане зустріч київського “Динамо” та німецького “Аугсбурга”, після якого відбудеться офіційна церемонія відкриття турніру. Початок гри - о 18:00 за київським часом. У прямому ефірі гру можна буде подивитися на каналі нашого клубу в YouTube.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ