Новини

  • 27 лют
  • 11:54
  • 3734 перегляда
друк

Підготовка до старту футбольного сезону на НСК «Олімпійський» триває

У суботу, 4 березня, відбудеться довгоочікуваний перший домашній матч київського «Динамо» у 2017 році. Тим часом на домашньому стадіоні нашої команди тривають підготування до цієї гри, аби вона відбулася за ідеальних умов.

НСК «Олімпійський» обігріває своє смарагдове поле за допомогою спеціальних мобільних установок.

Дві установки замінюють природне сонячне світло для газону в осінньо-зимовий період. Кожен з таких пристроїв для догляду за полем може одночасно освітлювати та обігрівати 700 квадратних метрів газону. Розмір газону НСК «Олімпійський» становить 7 887,5 кв.м., тобто кожні 14 годин штучне сонце буде «годувати» 2 100 кв.м. газону або 1/4 частину поля. Незважаючи на великі розміри установок, вони абсолютно не пошкоджують газон, тому що зроблені з алюмінію.

Аналогічні мобільні освітлювальні установки успішно використовуються на стадіонах у всьому світі. Ідея мобільної освітлювальної установки з'явилася в 1997 році в норвезькому місті Тронхеймі, під час гри Ліги чемпіонів на стадіоні «Леркендал», де взимку довелося проводити футбольний матч на поганому газоні. Саме тоді була розроблена та запатентована мобільна освітлювальна установка для поліпшення росту трав'яного покриття, повідомляє прес-служба НСК «Олімпійський» на офіційному сайті арени.

Нагадаємо, поєдинок 20-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» - «Олімпік» розпочнеться о 17:00 4 березня.

Квитки на матч можна придбати у касах стадіону, а також онлайн.

«Біло-сині» з нетерпінням чекають на зустріч з київськими вболівальниками, аби порадувати їх своєю грою! До зустрічі на трибунах!

Більше фото тут

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ