Новини

  • 26 бер
  • 14:32
  • 436 переглядів
друк

Перший бразильський хет-трик у чемпіонатах України

Динамівці зробили найбільше хет-триків в історії чемпіонатів України - 33. Рівно 14 років тому вперше три голи в одному матчі чемпіонату країни за "Динамо" забив бразилець.

Динамівці вдома розбили "Чорноморець" з рахунком 4:1, а Клебер відзначився на 3-й, 19-й і 33-й хвилинах. Хет-трик у першому таймі - це був вражаючий виступ південноамериканського форварда.

До матчу з "Чорноморцем" 26 березня 2006-го року за "Динамо" хет-триками відзначилися:

- Юрій Грицина (перший гравець в історії клубу в чемпіонатах України)

- Віктор Леоненко

- Сергій Ребров

- Андрій Шевченко

- Дмитро Михайленко

- Максим Шацьких (перший легіонер)

- Геннадій Мороз

- Георгій Деметрадзе

- Артем Яшкін

- Олександр Мелащенко

- Валентин Белькевич

- Флорін Чернат

Для бразильця Клебера це був другий хет-трик за "Динамо". Раніше він відзначився трьома забитими голами у ворота херсонського "Кристала" в Кубку України, але "Чорноморець" - це зовсім інший рівень.

"На теоретичних заняттях тренер рекомендував активніше використовувати фланги. Він вимагає, щоб партнери більше постачали форвардів м'ячами. Ми, у свою чергу, повинні були "скувати" і заплутати двох центральних захисників "Чорноморця". І оскільки у них досить високий зріст, від нас було потрібно більше грати низом. Загалом, гадаю, виконати установку тренера нам вдалося, тому і досягли результату", - сказав після матчу Клебер.

***

Більше Клебер за "Динамо" три м'ячі в одному матчі не забивав, а його бразильський почин надалі підтримали Гільєрме і Жуніор Мораес, які відзначилися хет-триками в матчах чемпіонату України.

Свої виступи в "Динамо" Клебер закінчив з 28-ма голами в національних чемпіонатах. Зараз він займає 16-е місце в списку найкращих бомбардирів команди в чемпіонатах України.

Таблиця авторів хет-триків за "Динамо" в чемпіонатах України виглядає так:

5 - Сергій Ребров

4 - Максим Шацьких

2 - Ісмаель Бангура, Валентин Белькевич, Віктор Циганков, Жуніор Мораес, Віктор Леоненко

1 - Юрій Грицина, Клебер, Гільєрме, Андрій Шевченко, Дмитро Михайленко, Флорін Чернат, Геннадій Мороз, Георгій Деметрадзе, Артем Яшкін, Олександр Мелащенко, Артем Мілевський, Юнес Беланда, Артем Кравець, Лукаш Теодорчик.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ