Новини

  • 30 лип
  • 21:55
  • 3138 переглядів
друк

Перше тренування під керівництвом Мірчі Луческу (+ФОТО)

30 липня київське «Динамо» розпочало підготовку до нового сезону.

Вранці перша частина гравців пройшла планове передсезонне комплексне медобстеження. Тим часом новий головний тренер команди Мірча Луческу взяв участь в онлайн прес-конференції, разом із президентом клубу Ігорем Суркісом відповівши на запитання представників ЗМІ.

А вже ввечері команда зібралася на клубній базі, аби провести перше тренування під керівництвом нового тренерського штабу. Перед його початком нового головного тренера команді представив сам Ігор Суркіс, почавши з поздоровлень на адресу ювіляра, який відзначив напередодні своє 75-річчя.

Від імені всієї команди її капітан Сергій Сидорчук вручив Мірчі Луческу клубну футболку з 75-м номером на спині. Іменинник прийняв символічний подарунок, зазначивши при цьому, що найкращим подарунком для нього буде чемпіонство київського «Динамо» за підсумками сезону.

«Перекладу вам те, що сказав Мірча, - підтримав слова наставника Ігор Суркіс. – Він хоче трофеїв. Але трофеїв не для себе, а насамперед для вас! Я вам представляю нового головного тренера. Ви всі його прекрасно знаєте. Багато з вас пам'ятають, як цей тренер вас же і обігрував. А тепер він прийшов до нас щоб перемагати вже тих, з ким він побудував систему, команду. Ми з ним багато говорили – система є, але тепер потрібна ваша воля, аби ви працювали як слід у тренувальному процесі та втілювали цю роботу в результат на футбольному полі. Вважаю, що якщо з цим тренером у вас не вийде, тоді, напевно, потрібно буде міняти всіх вас. Успіхів вам і всього самого найкращого!»

Далі зі вступним словом перед командою виступив Мірча Луческу:

«Я з великим задоволенням повернувся до України, з великим задоволенням прийшов у «Динамо» Київ. Мені потрібен буде якийсь час на те, щоб краще знати вас. Ви всі починаєте з одного рівня, з чистого аркуша. Я хочу, щоб кожен із вас доводив, кожен намагався пробиватися до основного складу. Усе залежить від вашого ставлення до футболу. Хочу, щоб ми разом створювали дружню обстановку в колективі й досягали хороших результатів. Знаю, що переді мною зараз стоять талановиті молоді хлопці, які не розкрили до кінця свій потенціал, свій талант.

Не залишайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Час проходить дуже швидко. Починайте готуватися до великих баталій від сьогодні. Для мене найголовніше – це комунікація, діалог з кожним із вас. Дуже важливо, щоб ми знайшли спільну мову».

Потім Мірча Луческу представив свій тренерський штаб. І якщо з Олегом Гусєвим і Огнєном Вукоєвичем гравці вже були давно знайомі, то знайомство з Еміліаном Карасом і Дієго Лонго за великим рахунком сталося вже на футбольному полі.

Румунський фахівець одразу озвучив план на перше тренування. Оскільки воно було першим після паузи, у ньому знайшлося місце біговій роботі з невеликою інтенсивністю.

Після ретельної розминки гравці приступили до роботи. Під час тренування команда по черзі виконувала вправи з м'ячем і біг у чотирьох групах навколо поля. До слова, у бігових вправах та ігрових квадратах брали участь і воротарі. Тренер воротарів Михайло Михайлов приступить до роботи завтра, а під час першого тренування з голкіперами працював Тарас Луценко. Темп бігу в групах разом з італійцем Дієго Лонго контролювали тренери з фізпідготовки Віталій Кулиба і Володимир Ярмошук.

У тренуванні взяли участь 22 польових гравці і 4 голкіпери. Щоправда, за індивідуальною програмою займався Микита Бурда. У лазареті команди Беньямін Вербич, який учора переніс операцію на пахових кільцях у Мюнхені. У першому тренуванні брали участь троє новачків відносно попереднього сезону – Ахмед Алібеков, Олександр Тимчик і Богдан Лєднєв, які повернулися з оренд.

Перше заняття, за ходом якого стежив і президент клубу, виявилося досить тривалим. Тренувальне поле команда покинула лише через дві години після його початку. У кінці тренувальної сесії Мірча Луческу подякував команді й озвучив план на наступний день. У п'ятницю друга група гравців пройде медобстеження, а ввечері «Динамо» проведе друге тренування в рамках підготовки до нового сезону.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ