Новини

  • 11 січ
  • 18:20
  • 740 переглядів
друк

Перший робочий день у 2021-му році

На відміну від останніх кількох тижнів, у понеділок на навчально-тренувальній базі «Динамо» в Кончі-Заспі було особливо жваво та панувала приємна метушня.

Учора підопічні Мірчі Луческу повернулися з відпустки та зібралися на базі, щоб здати планові тести на COVID-19, а сьогодні провели перше в новому році тренування. У ньому взяли участь гравці, що планують пройти медогляд завтра. А ввечері команда працювала вже в повному складі. Гравці почали збиратися на базі ще задовго до початку заняття. Футболісти помітно скучили один за одним та за роботою, тому із цікавістю ділилися враженнями про відпустку, посміхалися та з гарним настроєм вийшли на поле.

Погода в цей день встановилася прохолодна – температура +1 градус, без опадів, що останнім часом типово для української зими.

Звісно, для футболістів ці тренування не стали першим фізичним навантаженням за місяць, адже і під час зимової перерви вони підтримували фізичну форму, тренувалися індивідуально, виконуючи персональні завдання, слідкували за харчуванням під час різдвяних і новорічних святкових застіль.

Саме тренування розпочалося з тренажерної зали для першої групи гравців, оскільки друга вже працювала там зранку. Решта тренування, яке пройшло на зеленому полі на свіжому повітрі, носило втягувальний характер. Вийшовши на поле, тренерський штаб зібрав усіх у півколо, привітав із виходом з відпустки й озвучив плани на найближчі дні. Гравці були поділені на дві групи та займалися пробіжкою, під керівництвом тренера з фізичної підготовки Віталія Кулиби та асистента головного тренера Еміліана Караса, а також зробили розминку.

Усього в занятті взяли участь 27 футболістів - 4 воротарі й 23 польових гравці. Відзначимо, що разом з усіма займалися Мохаммед Кадірі та Сідклей, які повернулися з оренди, а також Артем Бєсєдін, який відбув дискваліфікацію, та Олександр Тимчик, який повернувся до тренувань після травми та зробив разом з усіма пробіжку і розминку.

У вівторок команда також проведе два тренування – у ранковому візьме участь група футболістів, яка сьогодні проходила медобстеження, тоді як друга група гравців – українці та легіонери – розпочне день із медогляду в одній зі столичних клінік. А вечірнє заняття динамівці знову проведуть у повному складі.

Нагадаємо, до 14 січня команда тренуватиметься на своїй базі в Кончі-Заспі, а 15-го вирушить на перший зимовий збір до Об’єднаних Арабських Еміратів, що триватиме 10 днів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ