Новини

  • 19 черв
  • 23:19
  • 3586 переглядів
друк

Перше тренування після відпустки (ВІДЕО)

У вівторок, 19 червня, для більшості динамівців Києва завершилася відпустка й розпочався підготовчий етап до нового сезону.

Вранці група гравців зібралася в медичному центрі «Борис», аби пройти традиційне обстеження (інша група завітає до лікарів завтра), а ввечері на них чекало перше тренування. Футболісти почали збиратися на заміській базі в Чапаєвці за годину до наміченого заняття, весело ділячись один із одним новинами за відпустку.

«Як відпочив?», «Де був?», «Що бачив?» – традиційні питання, що не припинялися навіть під час легкої пробіжки по навколишньому лісу, якою розпочалося тренування. Після цього гравці повернулися на тренувальне поле, де провели двосторонку на неповне поле, а також виконали вправи на фітнес.

Поки команда буде займатися в неповному складі. Футболісти, які були задіяні у товариських матчах за свої національні збірні наприкінці травня – на початку червня, приєднаються до своїх партнерів трохи пізніше (на їхнє прибуття очікують 25 червня). Те ж саме стосується й єдиного представника «Динамо» у фінальній частині чемпіонату світу – хорвата Йосипа Піварича. Залежно від того, наскільки далеко «картаті» зайдуть на Мундіалі (а всі динамівські вболівальники бажають їм подолати турнірну сітку якомога далі), захисник так само отримає час на відпочинок і, скоріше за все, приїде до розташування «біло-синіх» уже безпосередньо на тренувальний збір, який проходитиме з 1 до 14 липня у Австрії.

До цього же часу динамівці займатимуться на власній базі в Чапаєвці.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ