Новини

  • 15 черв
  • 19:52
  • 920 переглядів
друк

Павло ЧЕРЕДНІЧЕНКО: «З першої до останньої хвилини хлопці грали у свій, динамівський футбол»

Наставник «Динамо» U-13 Павло Чередніченко прокоментував старт своєї команди на міжнародному турнірі «Alfa Cup Albena 2019» і перемогу над криворізьким «Гірником»:

- Насамперед хочу відзначити хороші умови для проведення турніру і сьогоднішнього матчу зокрема. Поле в шикарному стані, газон відмінний - хлопці вийшли і отримували задоволення. Змагання проводяться у звичному для нас форматі: два тайми по 30 хвилин на все поле - так ми виступаємо і в першості міста Києва. «Alfa Cup Albena 2019» - це наш останній турнір перед переходом в Академію і виступу в чемпіонаті України, де ми стартуємо з наступного сезону. Хочемо, щоб хлопці насолодилися перебуванням у Болгарії, як на футбольному полі, так і за його межами, покупалися в морі, відпочили.

Як ви могли бачити, на гру команда вийшла з запалом, гравці проявляли як свої індивідуальні дії, так і групові, командні взаємодії. Словом, у грі було більше позитивних моментів, ніж негативних. Команду «Гірник» знали, але ми на будь-якого суперника налаштовуємося максимально серйозно, не розділяючи команди на сильних і слабких. До кожної гри готуємося однаково, сьогодні хлопці з першої до останньої хвилини грали у свій, динамівський футбол.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ