Новини

  • 16 черв
  • 20:13
  • 1559 переглядів
друк

Павло ЧЕРЕДНІЧЕНКО: «Матчі «Динамо» і «Металіста» завжди сповнені інтриги

Наставник «Динамо» U-13 Павло Чередніченко прокоментував перемогу своїх підопічних у другому матчі на міжнародному турнірі «Alfa Cup Albena 2019» над харківським «Металістом-1925» (4:2):

- У «Металіста» хороша школа і хороша команда, яка приїхала до Болгарії не тільки відпочивати, а й грати у футбол. Протистояння «Динамо» - «Металіст» завжди на слуху і завжди сповнені інтриги. Тому обидва суперники серйозно налаштовувалися на гру і докладали всіх зусиль на футбольному полі.

Наша команда розпочала поєдинок здорово, ми відразу забили три м'ячі, а після цього хлопці трохи втратили концентрацію, внаслідок чого ми отримали два м'ячі у свої ворота. Потрібно віддати належне супернику - хлопці, які вийшли на футбольне поле проти «Динамо», віддавали всі сили. Також і наша команда була в повній готовності, у результаті ми завершили матч із рахунком 4:2 на нашу користь.

У другому таймі ми вказали хлопцям на помилки, вони почули нас, трохи перебудувалися, і в підсумку після перерви забили ще один м'яч. На цьому турнірі ми даємо всім футболістам рівну кількість ігрового часу, рівномірно його розподіляючи.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ