Новини

  • 23 жовт
  • 17:01
  • 1600 переглядів
друк

Павло ПОЛЕГЕНЬКО: «Прикро, ведучи в рахунку 2:0 вдома і не перемогти»

Автор другого забитого м'яча у ворота «Черкаського Дніпра» Павло Полегенько поділився своїми враженнями після нічийного результату (2:2):

- Я вже не знаю, скільки потрібно забивати нашій команді, щоб довести матч до перемоги. Звичайно, прикро, ведучи в рахунку 2:0 на своєму полі, закінчувати матч внічию. Два м'ячі нам вдалося забити після флангових подач, ми їх дуже часто відпрацьовуємо на тренуваннях, вважаю, це наша сильна сторона, використання якої втілилася у два голи. Я вдячний Жені Трояновському за відмінну передачу, після якої забив головою. Але повинен був відрізнятися ще - в кінці матчу і коли віддавав передачу партнеру замість того, щоб бити самому. Загалом, Вадим Анатолійович і тренерський штаб дуже незадоволені грою в цілому, і в тому числі, моїми діями. Та я й сам не особливо задоволений своєю грою, міг зіграти набагато краще і ефективніше.

«Черкаський Дніпро» - хороший суперник, звичайна, гідна команда. Що стосується їх нападника Батальського, який забив два м'ячі, під час вивчення суперника тренери часто його згадували, говорили, що він небезпечний, розбирали, хто повинен з ним грати при стандартних положеннях, але все одно не змогли його нейтралізувати, так буває.

У перерві тренер вніс деякі коригування, підказав нам, що слід більш агресивно вибігати вперед, частіше просити передачі за спину, а не в недодачу. У другому таймі постаралися це втілити на полі, і у нас це більш-менш виходило. Але після того, як забили другий м'яч, наша команда трохи підсіла, почали сумбурно вибивати м'яч, хоча перевагу в рахунку було комфортним, і слід його просто контролювати. Все це в кінцевому підсумку і вилилося внічию. Хотілося привітати перемогою Сашу Цибульника, у якого народилася донька, на жаль, не вийшло. Ще сьогодні День народження у мого земляка і колеги по амплуа Андрія Ярмоленка. Радий, що зміг забити саме в цей день.Андрій - дуже хороша людина, і багато в чому є для мене прикладом.

* фото А.Куцан

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ