Новини

  • 24 квіт
  • 21:25
  • 843 перегляда
друк

Паулу ФОНСЕКА: «Очікував, що «Динамо» буде більше ризикувати»

Тренер «Шахтаря» прокоментував нічию з «Динамо» (0:0).

«Сьогодні була дуже тактична гра, де практично не було гольових моментів. До останньої хвилини. Команди віддали перевагу безпеці в обороні ризику в атаці. Правда в тому, що ми контролювали м'яч, але не створили цікавих моментів біля воріт «Динамо». Як і вони біля наших.

Я очікував, що «Динамо» буде більше ризикувати, враховуючи важливість матчу для них. Але грали безпечно. В обороні до гравців причепитися ні до чого.

Якби ви запитали мене до пенальті, заслужений результат - нічия, то я б сказав, що так. Зараз же ми засмучені. Ми продовжуємо лідирувати. Це важливий крок для нас, хоча все ще далеко до фінальної перемоги.

Коваленко грав добре, але був травмований. Напередодні гри він провів з нами лише два дні. Я сумнівався, чи ставити його в стартовому складі. Але, оскільки пауза була дійсно довгою, вирішили не ризикувати.

Чому зіграли слабо в атаці? Ні, правда в тому, що «Динамо» теж закривалося, опускало лінії. Це правда, що в деяких моментах ми розігрували надто безпечно, хоча можна було ризикувати. Суперник, в свою чергу, теж не давав нам так грати, як нам би того хотілося.

Чи була установка грати стриманіше, ніж в Харкові? Звичайно, я поговорив зі своїми гравцями перед матчем, як і говорю завжди. У цих іграх завжди дуже складно утримати емоційний контроль. Ми прекрасно знаємо, що для гравців означають такі матчі. Я завжди попереджаю футболістів, що потрібно тримати голову холодною. Це дуже велике суперництво, не тільки між «Динамо» і «Шахтарем», а й грандами в інших країнах. Це - плоди самовіддачі гравців, але важливо тримати себе в руках. Так, було багато «гірчичників» за два матчі, але гравці поважали один одного. Це нормально.

Що стосується жовтих карток... я вмію визнавати свої помилки. Такі матчі - складні для арбітрів, але сьогодні рефері повівся чудово. Після кубкового матчу я був несправедливий із рефері, я критикував арбітра. Але потім я переглянув гру, проаналізував усі жовті картки детально, їх було дійсно багато. Зізнаюся, що невірними були всього дві - друга жовта Мораеса і картка Степаненку. Решта були заслуженими. Я помилився, коли оцінював роботу арбітра після кубкового матчу. Судити такі матчі зовсім непросто.

Я сподіваюся, що через місяць гра з «Динамо» буде лише формальною. Але сьогодні була небезпечна гра. Якби кияни виграли, то вони повірили б у себе ще більше. Але ми втримали відрив, це важлива відстань, але гравці знають, що до чемпіонства ще далеко. На нас чекає ще кілька важливих поєдинків, і нам належить зіграти на межі своїх сил».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ