Новини

  • 18 трав
  • 00:00
  • 2940 переглядів
друк

Паулу Фонсека: «Обидві команди добре зіграли в обороні»

Головний тренер «Шахтаря» прокоментував фінальний матч Кубка України на післяматчевій прес-конференції.

– Гра була дуже тактичною. Обидві команди добре зіграли в обороні. Думаю, якби ми реалізували пенальті, футбол став більш відкритим. У той же час обидві команди розуміли, що той, хто перший заб'є гол, той і виграє зустріч. Ми більше домінували, володіли м'ячем, а динамівці намагалися швидко виходити в контратаки. Вважаю, що ми дуже добре проконтролювали цей момент. Після забитого м'яча ми добре контролювали кінцівку гри. Думаю, ми всі заслужили пережити зараз цей момент. Хочу подякувати всім, хто працював над цим результатом, особливо гравцям, оскільки саме вони є головними будівельниками цієї роботи.

– Сергій Ребров сказав, що арбітр повинен був видаляти з поля Даріо Срну після фолу на Гармаші...

– Ви знаєте, що я намагаюся практично ніколи не говорити про суддівство. Не думаю, що буде хорошим тоном коментувати суддівство або слова іншого тренера. Це його особиста думка, яку я поважаю.

– Навесні «Динамо» перейшло на схему 3-4-3, намагаючись наслідувати «Челсі». На які саме моменти ви звертали увагу, коли готувалися до цієї гри?

– Ми завжди намагаємося вивчити наших суперників якомога краще. Ми дуже поважаємо «Динамо», це велика команда. Дійсно, зараз вона діє за іншою схемою. Нелегко грати проти суперників з такою тактичної схемою. Але у той же час ця схема дозволяє нам володіти м'ячем більше часу. «Динамо» закриває середину поля, і нам частіше доводиться грати через фланги. «Динамо» - дуже організована команда, і нам завжди дуже важко розкривати її оборону. Якщо ви проаналізуєте дві наших останніх гри, то побачите, що ні у «Шахтаря», ані в «Динамо» не було великої кількості моментів, оскільки обидві команди дуже добре готуються до очних протистоянь.

– Тобто все вирішила виключно індивідуальна майстерність в одному моменті?

– Так, у таких поєдинках, коли практично немає вільного простору, індивідуальні дії дуже важливі. Подивіться, як «Динамо» могло створювати найбільшу небезпеку для нас – тільки завдяки діям Ярмоленка. У таких збалансованих матчах індивідуальні якості мають велике значення.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ