Новини

«Олександрія» - «Динамо»: числа та факти

Пропонуємо поглянути на гостьову перемогу київського "Динамо" над "Олександрією" (2:1) в матчі 20-го туру Favbet Ліги через призму статистичних чисел і фактів.

Мірча Луческу - найкращий тренер 20-го туру Favbet Ліги

Перемога київського «Динамо» в матчі з «Олександрією» (2:1), що дала можливість «біло-синім» зберегти лідерство з 7-очковим відривом у турнірній таблиці УПЛ, була відзначена і з тренерського ракурсу.

Заміни і якість

Учорашній матч з "Олександрією" приніс "Динамо" важливі 3 очки, а вирішальний удар завдав Жерсон Родрігес, який вийшов на заміну.

Дивовижні голи Жерсона Родрігеса

Важливу перемогу "Динамо" в матчі проти "Олександрії" приніс вінгер із Люксембургу Жерсон Родрігес. На 90-й хвилині він увірвався у штрафну суперника, обігрався з Віталієм Буяльським і завдав нищівного удару під поперечину.

Ювілейний пенальті «Динамо» в чемпіонатах України

Результативний удар Миколи Шапаренка з 11-метрової позначки в матчі 20-го туру Favbet Ліги проти "Олександрії" став для київського "Динамо" ювілейним пенальті в чемпіонатах України.

75-та вольова перемога «Динамо» в УПЛ

Пропустивши гол на початку зустрічі 20-го туру Favbet Ліги з "Олександрією", динамівці до перерви зрівняли рахунок завдяки влучному удару Миколи Шапаренка з пенальті, а на останній хвилині основного часу вирвали перемогу - вирішальним голом відзначився Жерсон Родрігес.

10-й динамівський гол Миколи Шапаренка в УПЛ

У виїзному матчі з «Олександрією», який завершився вольовою перемогою нашої команди – 2:1, рахунок зрівняв на 35-й хвилині Микола Шапаренко, реалізувавши пенальті.

5 квітня. День в історії «Динамо» (Київ)