• 26 лют 2017
  • 19:17

Орендовані динамівці: гол Дмитра Хльобаса ледь не приніс перемогу «Ворсклі»

У 19-му турі Ліги Парі-Матч у складах «Олександрії», «Чорноморця» та «Ворскли» взяли участь футболісти, взяті в оренду у «Динамо».

25 лютого «Олександрія» здобула переконливу перемогу над «Волинню» 6:0, весь матч у складі команди Володимира Шарана провів Андрій Цуріков. Поєдинок став для Цурікова 14-м у вищому дивізіоні в нинішньому сезоні.

Днем пізніше домашню перемогу в матчі з «Карпатами» святкував «Чорноморець» 1:0. Олександр Андрієвський провів увесь матч, «заробив» попередження, а також узяв участь у єдиному м'ячі своєї команди. На 73-й хвилині після навісу Андрієвського зі штрафного Боровик пробив у стійку, а далі Смирнов відправив м'яч уже в порожні ворота.

Повним інтриги і напруги вийшов матч у Харкові між «Шахтарем» та «Ворсклою». У складі полтавчан весь матч провів Дмитро Хльобас і перші 63 хвилини Сергій Мякушко. Саме динамівці організували гол «Ворскли» в першій таймі - Мякушко з лівого флангу прострілив у центр, де Хльобас технічно пробив по воротах. Для Дмитра гол став п'ятим у 16-ти матчах ЛПМ цього сезону. Щоправда, у другому таймі «Шахтар» ціною надзусиль зумів відігратися, а потім і вийти вперед 2:1.

Copyright © FC Dynamo Kyiv