Новини

  • 12 січ
  • 14:43
  • 687 переглядів
друк

Онлайн-екскурсії від Фан-клубу ФК «Динамо» Київ

Багато років поспіль у рамках співпраці з київськими вищими навчальними закладами Фан-клуб ФК «Динамо» Київ запрошував студентів на екскурсію стадіоном та навчально-тренувальною базою «Динамо», знайомив з історією клубу та його роллю в спортивній історії міста.

Карантинні обмеження суттєво вплинули на футбольне життя, та ми невпинно шукаємо нові способи коммунікації з уболівальниками, одним із яких стала реалізація програми онлайн-екскурсій.

Першими, хто випробував на собі дистанційну прогулянку, стали студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. За попередньою домовленістю з ректоратом працівники Фан-клубу долучилися до онлайн пари з дисципліни «Організація спортивно-масових заходів» для студентів факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Під час онлайн-екскурсії студенти дізналися про організаційно-тренувальні процеси, проведення матчів на найвищому рівні та історію клубу.

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ і надалі планує проводити онлайн тури для студентів партнерських навчальних закладів. Якщо ви хочете долучитися до цієї програми, пишіть на електронну адресу [email protected]

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ