Новини

  • 16 aug
  • 19:45
  • 3112 перегляда
друк

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «У мене є довіра до всіх футболістів»

Провівши перше тренування в якості нового головного тренера «Динамо», Олексій Михайличенко відповів на запитання клубних ЗМІ:

- Що відчуваєте, знову очоливши «Динамо»? Чи довго думали над пропозицією?

- Емоції позитивні, оскільки бути головним тренером «Динамо» для мене дуже важливо, приємно і водночас відповідально. А думати потрібно завжди. Я все зважив і впевнений у тому, що зробив правильний вибір.

- Президент клубу Ігор Суркіс сказав, що ви найбільше підходите на цю посаду, оскільки краще за всіх знаєте команду...

- Ситуація непроста, усе-таки, уже зіграно кілька матчів і, на жаль для «Динамо», деякі з них були невдалими. А перемога в Суперкубку, звичайно ж, є дуже важливою. Зараз ситуація склалася таким чином, що треба якнайшвидше забувати те, що було вчора, і готуватися до того, що попереду потрібно грати багато матчів чемпіонату, Ліги Європи та Кубка України. Необхідно прибрати все, що заважає, і робити свою справу.

- Які завдання ставите перед собою на найближчий час?

- Насамперед, добре познайомитися з хлопцями, пояснити стратегію і тактику, яку я хотів би бачити, словом, провести нормальну роботу і підготуватися до наступної гри. А про глобальні завдання поки говорити немає сенсу, оскільки вони незмінні вже протягом багатьох років.

- Яким буде план тренувань? Що в них зміниться?

- Звісно, у кожного фахівця свої підходи до роботи, своє бачення тієї чи іншої моделі гри. Звичайно ж, тренування будуть відрізнятися, але вони не будуть гіршими чи кращими, просто іншими, і нічого страшного в цьому немає. Само собою, і команді потрібно звикнути, адаптуватися до цих тренувань і розуміти, що і з якою метою робиться, а це вже залежить від нас.

- Розкажіть трохи про свій штаб.

- Зараз це Вадим Євтушенко, Михайло Михайлов, Сергій Федоров, якого ми запросили на стажування. Я добре його знаю і як футболіста, і як людину, але ще ніколи не працював із ним разом, тому нам знадобиться час, аби зрозуміти один одного.

- Чи задоволені ви комплектацією команди? Чи плануєте купувати нових гравців за час, що залишився до закриття трансферного вікна?

- Звичайно, я стежив за всіма футболістами і добре їх знаю, а в багатьох трансферах брав участь, тому маю уявлення про тих, хто є в команді. Але одна справа бачити ігри, а інша - дивитися, як виконуються ті чи інші вимоги, і оцінити це зсередини. Як хлопці будуть звикати до мене, так і я повинен подивитися на все під іншим кутом. Зараз у мене є довіра абсолютно до всіх. Виходячи з того, хто буде краще підготовлений, хто буде краще виконувати ті чи інші вимоги, будемо визначати склад на матчі.

- Дивлячись із боку, чи можете сказати, які були недопрацювання і причини того, що команда не дуже вдало розпочала сезон?

- Я не можу обговорювати це питання. Якби в кожному невдалому матчі була всього одна проблема, це було б дуже легко.

- Як зміниться робота молодіжної та юнацької команд «Динамо», гравців яких ви добре знаєте, оскільки були присутні майже на всіх матчах?

- Ми вже зустрічалися і розмовляли з тренерами, і у нас ще буде зустріч. Я хочу подивитися на ту програму, за якою вони працюють, можливо, знадобиться якесь коригування. Потрібно не міняти все, а знайти методи поліпшення і вдосконалення того, що є, під погляди нового тренерського штабу. Нікого ні в чому ми обмежувати не будемо, а просто разом сядемо і подумаємо, що можна зробити краще.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ