Новини

  • 28 січ
  • 13:50
  • 891 перегляд
друк

Олексій Михайличенко: «Спаринг із «Кайратом» вийшов таким, як ми очікували»

Наставник «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував перемогу своїх підопічних у шостому контрольному матчі на зборі в турецькому Белеку, де кияни у вівторок із рахунком 2:0 обіграли казахстанський «Кайрат».

- Ще раз хочу вам сказати, це звичайна контрольна гра, якою ми завершили перший відрізок роботи в Туреччині. Добре, що ми його завершили з позитивним результатом. Звичайно, не обійшлося без якихось нюансів, оскільки ми догравали в меншості. Отримав травму Ібрагім Каргбо. Ми не знаємо, наскільки вона серйозна, хотілося б цього уникнути. Але, в принципі, лише вчора ввечері ми грали. Мало було часу. Але спаринг вийшов таким, як ми очікували. Хлопці рухалися, пограли. Отримали те навантаження, яке потрібне.

- Після пошкодження Ібрагіма Каргбо ви хотіли випустити на поле Цитаїшвілі, але суддя не дозволив зробити зворотню заміну.

- Мені здавалося, що все-одно, коли ми граємо в контрольному матчі у два склади, і виникають якісь нюанси, ми випускаємо футболіста, який уже грав. Суддя сказав, що не можна. Нічого страшного. Виграли вдесятьох. Кучерук вийшов, шкода, що не забив. А так, у принципі, усе добре. Нам би не завадила ще конкуренція на позиції форварда.

- Поява воротаря в якості центрфорварда - це і є ознака того, що це тренувальний матч?

- Ні, це контрольний матч. Просто, щоб команда не залишалася вдесятьох, це природно. Усе-таки легше, коли 11 чоловік, коли суперник зовсім по-іншому грає, не маючи того простору, тієї переваги. Тому це цілком природно.

- Оцініть функціональну підготовку команди на 14-й день турецького збору.

- Хочу ще раз сказати, що умови, поля були відмінними. Погода нас не підвела, тільки в останній день. Але теж непогано, відчули, що таке грати в дощ. Але всю програму, яку ми намітили, виконали. Тепер повертаємося до Києва. Теж буде невеликий шматочок роботи. Будемо повертатися до Туреччини і доводити збори до логічного завершення перед чемпіонатом України.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ