• 24 aug 2019
  • 22:19

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Перший тайм у нас не вийшов»

До вашої уваги прес-конференція наставника «Динамо» Олексія Михайличенка після домашнього матчу з донецьким «Олімпіком» (1:1):

- Звичайно ж, мені не так хотілося провести свій перший матч. І зараз я говорю не про гру, а про результат. Є розчарування саме від результату, але я розумію, що це футбол, і рахунок міг бути будь-яким. Що стосується самої гри у виконанні «Динамо», перший тайм вийшов не таким, як ми всі чекали, налаштовувалися і домовлялися: не було тих швидкостей і тієї динаміки, які хотілося б бачити. До перерви оборонні кордони, які вибудував «Олімпік», ми проходили з великими труднощами, майже не загрожуючи воротам суперника.

Другий тайм був набагато інтенсивнішим і цікавішим. Ще до вилучення ми включили потрібні швидкості. Після того, як «Олімпік» залишився в меншості, звісно, нам стало трохи легше, оскільки контргри, як такої, уже не було. Але ситуація, у яку ми потрапили, пропустивши м'яч у досить простому епізоді, змушувала нас відіграватися. Я вдячний хлопцям за те, що вони не зупинилися і до 95-ї хвилини боролися, намагаючись вирвати перемогу, яка нам була дуже потрібна. На жаль, ми її не здобули. Думаю, немає сенсу говорити про те, наскільки закономірний результат, оскільки футбол завжди непередбачуваний.

- У другому таймі «Динамо» створило більше гострих моментів, а чому це не виходило робити до перерви?

- Як я вже говорив, перший тайм у нас не вийшов. Розуміли, що «Олімпік» закриється і буде захищатися великими силами, а для того, щоб розхитати цю оборону, потрібно зробити дуже багато рухів, швидко працювати з м'ячем - якраз це і не вийшло, оскільки не вистачало тих швидкостей, яких ми вимагаємо. Коли у другому таймі ми трохи додали, тактично все стало на свої місця. Ще дуже важлива реалізація і індивідуальна майстерність - цього ніхто не відміняв. Над цими компонентами потрібно працювати в тренувальному процесі.

- Через скільки років «Динамо» стане командою, яка буде гідна грати в груповому етапі Ліги чемпіонів?

- З цим питанням вам краще звернутися до ворожки. Результат може бути будь-яким. У тому, що в сьогоднішній грі ми прагнули перемогти, ні в кого немає сумнівів. Також ми прагнемо виграти чемпіонат України і потрапити до Ліги чемпіонів. Якби я був оракулом, я б передбачив, коли це трапиться. А на своїй посаді я просто буду робити все можливе, щоб це сталося якомога швидше.

- Прокоментуйте кадрові рішення: вихід Кадірі, відсутність Бєсєдіна навіть на лаві запасних і пізній вихід на заміну Соля.

- Кадірі ми купували саме на цю позицію, хоча він може грати і центрального захисника, і опорного півзахисника. Нам здалося, що він буде ефективний саме на цьому місці, тому і награвали його там протягом цього тижня. Його поява на полі була осмисленою. На мій погляд, після тривалої перерви, протягом якої він не грав, Кадірі провів досить хороший матч. Звичайно, він може ще краще, в обороні він упорався добре, але в тому, що стосується початку атак, над цим ще потрібно попрацювати.

Щодо Бєсєдіна, це була непроста ситуація, ми виходили з того, як можна змінити і підстрахувати кожну позицію. Бєсєдін постійно працює з нами, він знаходиться в обоймі, і в нього обов'язково ще буде можливість довести свої права на місце в основному складі. Поки що ми вважали, що Родрігес і Соль виглядають краще.

- Яка ситуація з Шапаренком? Ви на нього розраховуєте?

- Ми розраховуємо на всіх. У команді хороша конкуренція. Не потрапили в заявку Піварич, Бєсєдін, Цитаїшвілі, Шапаренко. Це життя, потрібно бути найкращим не тільки в моментах гри, але і на тренуваннях. За своє місце в основному складі потрібно боротися. У мене була з Колею розмова, думаю, він складе конкуренцію. Коли він буде кращим, тоді і буде грати.