• 01 груд 2019
  • 21:42

Олексій Михайличенко: «Ми могли зіграти в понеділок і підготуватися краще»

Головний тренер київського "Динамо" відповів на запитання журналістів після матчу 16-го туру чемпіонату України проти донецького "Олімпіка" (3:1).

- Сьогодні ми здобули дуже важливі три очки в непростій грі. Без інтриги не обійшлося. Маючи повну ігрову перевагу, ми припустилися помилки в обороні, яка призвела до пропущеного м'яча. Тому напруга в матчі повернулася та трималася досить довго. Ми створювали моменти, проте довго не могли забити. У принципі, грою команди я цілком задоволений. Було створено багато цікавих моментів, передумов для хорошого завершення атак. Лише підводить реалізація. На мою думку, рахунок за грою.

- Чи є інформація щодо ушкодження Віталія Миколенка? Та чи вплинула його вимушена заміна на ваш початковий план на гру?

- Звісно, план на гру змінився. Караваєв уже грав на трохи незвичній для себе позиції, це внесло корективи до нашої гри. Зараз велике навантаження на футболістів, вони грають на непростих полях. У нас було всього два дні на підготовку після матчу в Мальме. Адже ми могли зіграти в понеділок, як це робиться в інших країнах - Німеччині, Туреччині, Португалії.

І "Олександрія", яка також грала в Лізі Європи, і ми могли підготуватися краще. Один день - дуже важливий у підготовці до таких ігор. Багато футболістів отримують ушкодження, як це сталося з Миколенком, через перенавантаження.

Проте, нам у понеділок грати не можна, тому що УАФ запланувала підбиття підсумків року. Хоча грати ще два тури в чемпіонаті та один - у Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

Потрібно думати про футбол і робити хоча б більш-менш хороші та рівні умови, щоб команди, які представляють нашу країну на європейській арені, не жертвували чемпіонатом України.

- Незважаючи на емоційно та фізично виснажливий матч у Мальме, ви сьогодні застосували мінімальну ротацію...

- У нас на полі сьогодні з'явилися чотири нових гравці - майже півкоманди. Після важких ігор, коли в тебе лише два дні на підготовку, потрібно шукати варіанти, щоб підтримувати гру на рівні, якого нам хотілося б. Караваєв, Кендзера та Миколенко - це троє футболістів, яких ми вважаємо основними лінійними крайніми захисниками. Де Пена, Шапаренко конкурують із Буяльським і Шепелєвим. Тому, гадаю, у плані складу все було логічно.