Новини

  • 06 жовт
  • 19:50
  • 1516 переглядів
друк

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Коли ми додали у швидкості, багато чого стало на свої місця»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка після виїзного матчу з «Колосом» із Ковалівки, у якому гості перемогли з рахунком 4:0:

- Після гри враження хороші. Сьогодні ми побачили два різних тайми. До перерви на полі точилася рівна боротьба. Незважаючи на те, що ми володіли певною територіальною перевагою, гольових моментів створили небагато. У другому таймі ми хотіли змінити те, як складалися події, насамперед, за рахунок швидкості, і, на мою думку, нам це вдалося. Незважаючи на вилучення в нашому складі, ми грали на перемогу. А після того, як склади кількісно зрівнялися, ми змогли досягти того результату, який залишився на табло, завдяки наявному простору і перевазі над суперником у швидкості.

- Як оціните гру Бущана, який замінив травмованого Бойка? У «Динамо» зараз два рівноцінні воротарі?

- Так було і раніше. Ми і до травми Бойка проводили ротацію на воротарської позиції. Більш того, нам потрібні не два, а три бойових воротарі. Утім, це стосується конкуренції на всіх позиціях. Необхідно мати в основній обоймі, як мінімум, 18-20 рівноцінних виконавців, і ми прагнемо до цього.

- Яка ваша думка про вилучення та перший пенальті?

- А навіщо мені їх коментувати? Як я вже сказав, ми грали на перемогу, а те, як ми реалізували свої моменти - це вже інше питання. Який сенс мені розбирати, чи було вилучення і чи був пенальті?

- Які корективи ви внесли у гру команди в перерві?

- Коли на поле виходять двоє суперників, повних сил, то кожен із них прагне нав'язати іншому свою гру. Це і відбувалося в першому таймі. Коли в другій половині зустрічі ми додали у швидкості, багато чого стало на свої місця.

- Денис Попов знову потрапив до заявки. Коли він отримає свій шанс на полі?

- Говорити, що він уже повністю готовий, зарано. Після того, як Денис відновився після травми, він провів усього півтори гри за нашу молодіжну команду. Він почав працювати два тижні тому, а цього часу замало, щоб набрати потрібну форму. Але виглядає Попов досить непогано. У ситуації, яка склалася у нас в обороні після травми Бурди, ми підстрахувалися і включили цього футболіста до заявки на сьогоднішній матч. Але в будь-якому разі Денис - потенційний гравець основної обойми, і щойно він буде готовий на 100%, ви обов'язково побачите його на полі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ