Новини

  • 11 січ
  • 18:28
  • 1943 перегляда
друк

Олексій Михайличенко: «З першого дня на футболістів чекає серйозна робота»

Головний тренер «Динамо» поділився своїми очікуваннями від майбутнього підготовчого етапу до другої частини сезону.

- Який настрій перед початком перших тренувальних зборів?

- Бойовий. Він і має бути таким, оскільки є бажання довести, насамперед самим собі, що невдалі матчі в першій частині сезону були випадковістю. Звичайно, у новому році чекаємо від команди та себе нових перемог та хороших ігор.

- Чи знаєте вже, у якому функціональному стані повернулися футболісти з відпустки?

- Думаю, це покажуть перші дні зборів. За всіх казати важко, але впевнений, що хлопці – професіонали. І незважаючи на відпустку, кожен займався індивідуально – хтось у футбол грав, хтось бігав.

- Чи отримували футболісти індивідуальні завдання на час відпустки?

- Ні, такого не було. Ми чудово розуміли, що це лише формальність. Якщо гравець сам захоче, то він обов’язково буде сам займатися. Але я ще раз повторюся, що ми попереджували їх про те, що втягувальних тренувань не буде й із першого дня на них чекає серйозна робота. Думаю, вони мене почули, оскільки навіть за першим тренуванням видно, що хлопці готові.

- Уболівальники бачать у складі багато нових обличь, у тому числі молоді гравці. Які надії покладаєте на них?

- Тут нічого й вигадувати не потрібно – вони мають продемонструвати свій рівень, навички та бажання. Тоді буде висока конкуренція, від якої багато чого залежить. Ми продублювали кожну позицію, хоча при цьому є певні нюанси з травмованими – зокрема, той же Попов, сподіваємося, за кілька днів має повернутися до загальної групи. Також запросили молодих хлопців, які можуть скласти конкуренцію, і повернули з оренди Русина – сподіваємося, він зможе стати основним нападником.

Крім того, будемо переглядати Каргбо, якого запросили минулого року, але він не мав права грати за нас, – тому беремо його на збір та покладаємо на нього надії. Сподіваємося, що в нас на кожній позиції буде гідна конкуренція, яка дозволить нам грати краще.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ