Новини

  • 29 вер
  • 19:52
  • 2650 переглядів
друк

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Гра у два форварди себе виправдала»

До вашої уваги прес-конференція головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка після домашнього поєдинку з «Дніпром-1», у якому його підопічні здобули перемогу з рахунком 2:0:

- Звичайно, очікування цієї гри з «Дніпром-1» було хвилюючим не лише тому, що у нас триває трохи жорсткий ігровий графік, але й тому, що в чемпіонаті України ми давно не перемагали. Звичайно ж, дуже хотілося не розчарувати тих глядачів, які прийшли на стадіон, щоб підтримати нас, величезне їм спасибі. Мені здається, що гра вдалася, незважаючи на нерв, який проходив протягом усього поєдинку. Створювали хороші моменти, але реалізація була не зовсім такою, яка дозволила б спокійно дограти цей матч. Радий, що, незважаючи на те, що ми міняємо склад у кожному поєдинку, команда виглядає цілісно, ​​виконує те, що ми плануємо, і головне - досягає результату.

- З чим пов'язана гра у два нападники? Виходили з конкретного суперника чи хотіли тримати в тонусі всіх своїх форвардів?

- І те і інше. Ми використовували майже всіх футболістів, які не брали участь у минулому матчі в Маріуполі, адже і переїзд був важким, і сама гра. Постаралися дати шанс усім, адже чим більше наших гравців буде в тонусі, тим краще, тим вище конкуренція. Ми підготувалися до цієї гри спеціально таким чином, щоб використовувати два форварди, а також Гармаша, який не брав участь у попередньому матчі, і, мені здається, сьогодні це себе виправдало.

- Поясніть відсутність Шепелєва.

- Володимир, на жаль, отримав мікропошкодження напередодні матчу. Інакше він би теж грав. Але так склалося, що ми були змушені обійтися без нього.

- Наскільки вас влаштувала гра Бєсєдіна «з глибини»?

- Не все було гладко. Але Артем виконав величезний обсяг роботи і намагався допомогти команді, повертаючись в оборону, беручи участь у розіграшах і будучи активним у завершальній стадії. У нього є на це сили і можливості, було б непогано, якби він ще й забив. Тож Бєсєдін сьогодні зіграв досить продуктивно.

- Чи повністю ваші підопічні виконали установку?

- Ідеальних ігор не буває, зокрема вона була недосконалою і сьогодні. Не хочу зараз розбирати конкретні моменти, оскільки можу помилитися. Потрібно спокійно і без емоцій подивитися, як виглядає картинка з іншого ракурсу. Великих проблем не було, а дрібні помилки, безумовно, мали місце. На мою думку, ми атакували різноманітно і створили достатню кількість моментів, а також надійно зіграли в обороні. Це говорить про те, що за великим рахунком ми виконали все, що запланували.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ