Новини

  • 15 вер
  • 20:00
  • 2798 переглядів
друк

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Другий пропущений гол «підкосив» деяких гравців»

Прес-конференція головного тренера «Динамо» після матчу з «Десною» (1:2).

- Рахунок на табло, і він говорить про все. Невдоволення після гри стосується саме результату. По такій грі програвати не можна, навіть незважаючи на те, що помилок уникнути не вдалося. Особливо в епізоді з другим пропущеним м’ячем, який, напевно, «підкосив» деяких гравців. Було затрачено багато зусиль, аби виправити ситуацію, як наприкінці першого, так і на початку другого таймів. Я вдячний хлопцям, що вони все одно хотіли досягти позитивного результату, до останнього вірили, що їм удасться здобути перемогу. Але будь-які зусилля, якщо вони не підтверджені голами, є марними. Гра забувається, а результат залишається.

Дуже неприємний відрізок часу – як для мене, так і для команди. У трьох іграх ми втратили дуже багато очок. Якщо в перших двох іграх ми можемо казати, що відбувалося моє знайомство з командою, то в цій грі кілька помилок перекреслили величезний обсяг роботи, який було виконано останнім часом. Були продемонстровані високі швидкості, було організовано достатньо конструктивних атак, але в моментах, які ми створювали, чогось не вистачало – десь майстерності, десь завершального удару. Напевно, це все від невпевненості, адже після низки невдалих ігор втрачається віра в себе. Потрібно футболістам повернути її, адже вони вміють грати у футбол. Але на цьому етапі щось заважає.

Ми чудово розуміли, що після повернення збірників нам буде непросто, але сьогодні була доволі змістовна гра. Звичайно, ви можете апелювати мені, що рахунок-то негативний, і я вас чудово розумію. Але іноді деякі помилки – як в обороні, так і в атаці – перекреслюють те, що відбувається на полі.

- 15 років тому «Динамо», яке ви очолювали, поступилося «Борисфену» під керівництвом Олександра Рябоконя з рахунком 0:2. Напевно, згадати вам буде важко, що не склалося в тому поєдинку, а от які головні причини сьогоднішньої поразки?

- Чесно кажучи, чудово пам’ятаю той поєдинок. Можу сказати, що мій психологічний стан після нього був таким самим, як і зараз. Я чудово розумів, що було припущено низку помилок. Сьогодні, на жаль, така ситуація повторилася.

- Чи перетнув м’яч лінію воріт, коли пробивав де Пена наприкінці першого тайму?

- Це нехай судді говорять. Вони тренують VAR, от нехай тренують…

- Оцініть у відсотковому відношенні ступінь відповідальності тренерського штабу за те, що команда після семи турів перебуває в середині таблиці.

- Сто відсотків. Я відповідаю за результат перед усіма, а команда має відповідати за гру переді мною.

- Шапаренко не потрапив до заявки на матч молодіжних складів. Настільки все погано з його функціональним станом?

- Ви знаєте, він поїхав до молодіжної збірної і не провів жодного повноцінного тренування, займаючись за індивідуальною програмою. Він відіграв два матчі, повернувся до розташування клубу, знову отримав травму й зараз відновлюється. Тому я нічого сказати не можу.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ