Новини

  • 15 груд
  • 16:25
  • 1776 переглядів
друк

Олексій Михайличенко: «Будемо намагатися підсилити команду в зимове міжсезоння»

Головний тренер київського “Динамо” Олексій Михайличенко провів прес-конференцію після матчу 18-го туру Favbet Ліги з чернігівською “Десною” (1:0).

- Перші враження від матчу з “Десною” - це стадіон. Тут ніби нічого з 80-х років не змінилося: ні роздягальні, ні атмосфера. Дякую за повернення в юність.

Що стосується гри, то в ній нічого непередбачуваного не було. “Десна” цього сезону показує якісну гру, і за правом займає те місце в турнірній таблиці, на якому вона зараз перебуває. Ми пам'ятали результат матчу з “Десною” в Києві і розуміли, що після поєдинку з “Лугано” нам доведеться провести дуже важкий матч, адже часу на відновлення у нас практично не було.

Вдячний хлопцям за те, що вони проявили характер, спортивну злість і зробили на полі все, щоб здобути результат. Гра була непростою, але мені здається, що в багатьох моментах нам просто не вистачило підготовки та швидкості. Проте швидкість є, коли є сили, а в цьому плані ми були обмежені. Дуже важливо те, що хлопці зробили все, щоб добитися результату.

- Прокоментуйте заміни в сьогоднішньому матчі.

- Дві заміни сьогодні були вимушеними. Буяльський і Попов попросили заміни, тому що отримали травми. Це природно, адже вони грають у напруженому ритмі, а людські сили обмежені. Що стосується Соля, то ми розуміли, що “Десна” намагатиметься робити навалу на наші ворота, проводити атаки. Тому вирішили, що Вербич, який має хорошу швидкість, може бути креативнішим у контратаках.

- Наскільки серйозне ушкодження у Попова? І в якому стані Бєсєдін, який не поїхав до Чернігова?

- На жаль, у Бєсєдіна травма дуже неприємна. Йому доведеться тижні три проходити медичне відновлення. У Артема пошкоджена бокова зв’язка коліна.

Стосовно Попова я поки не можу відповісти на ваше запитання, діагноз мають поставити лікарі. Його непокоїть гомілкостоп.

- Наскільки ключовою на сьогоднішній день є роль Циганкова в “Динамо”? Коли Віктор забиває - команда виграє, коли не забиває - втрачає очки…

- Гадаю, перебільшувати або применшувати роль Циганкова немає сенсу. Для мене найголовніше, щоб забивала та вигравала команда. Сьогодні великий обсяг роботи виконали всі футболісти. Вони дістали з себе все, що мають зараз психологічно та фізично - і це заслуговує на величезну повагу.

- Чи плануєте ви давати шанс Солю в майбутньому, враховуючи критику, яку отримав Бєсєдін після матчу з “Лугано”?

- Заміну Соля я вже пояснив. А що стосується Бєсєдіна, то у кожного футболіста бувають невдалі ігри. На жаль, помиляються ті, хто намагається щось зробити. Можливо, це була не найкраща для нього гра, але він старався та мав моменти - і це найголовніше. А щодо результату, не втрачають своєї актуальності слова Лобановського: “Рахунок залишається, а гра забувається”. Гра з “Лугано” була проведена на дуже хорошому рівні, і якби результат був іншим, усі футболісти отримали б масу дифірамбів. До того ж це була не просто гра групового етапу Ліги Європи, а підсумкова гра, тому це збільшило негатив разів у десять.

- Кого зі складу “Десни” ви могли б виділити?

- Мені здається, “Десна” сильна своїми командними діями і в атаці, і в обороні. Мабуть, сьогодні “Десна” трохи втратила, тому що не грав Артем Фаворов. Але, насамперед, я б виділив командну роботу “Десни”.

- Чи плануєте ви підсилення в зимове міжсезоння, і якщо так, то на яких позиціях?

- Звичайно, ми будемо намагатися підсилити команду. Якщо вдасться придбати одного-двух гравців, було б непогано. Конкуренція завжди дає позитивний результат у будь-якому колективі. А позиції я озвучувати не буду, тому що це не зовсім коректно щодо тих гравців, які зараз є в команді.

- Олексію Олександровичу, ви очолили “Динамо” чотири місяці назад. Можете підбити підсумки, що вдалося реалізувати, а що - ні? Над якими компонентами плануєте працювати на зборах?

Деякі аспекти вдалися, деякі - не дуже. У “Динамо” був дуже напружений графік, у нас було три відрізки часу, коли ми грали по сім ігор за три тижні. До того ж команду покидали збірники, тому не було можливості провести фундаментальну роботу.

Вдячний хлопцям за те, що вони змогли сприйняти певні нововведення та постаратися їх реалізовувати. Деякі ігри вдавалися, а в мінус собі я би поставив останній домашній матч із “Зорею”, якщо брати футбольну складову, а не кінцевий результат. Результат поєдинку з “Лугано” мене збентежив, але якби була можливість повернутися в минуле і щось змінити в плані на матч, я б нічого змінювати не став - саму гру ми провели на хорошому рівні.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ