Новини

  • 20 квіт
  • 16:14
  • 1049 переглядів
друк

Олексій ДРОЦЕНКО: «Не дали супернику жодного разу пробити по наших воротах»

Наставник «Динамо» U-14 Олексій Дроценко підвів підсумки першого поєдинку своєї команди на Кубку Федерації футболу Туреччини проти турецького «Бурсаспора», у якому кияни святкували перемогу 2:0:

- Загалом, завданння, яке ми давали на цю гру, хлопці виконали, і поставлених цілей досягли. Ми досить строго зіграли в обороні, не дали супернику жодного разу пробити по  наших воротах, а ще мали вдосталь гольових моментів як у першому, так і у другому таймах. Хотілося б, щоб такі ситуації ми реалізовували краще, адже у нас були і виходи один на один, і багато стандартних положень, які ми так і не використали. Втім, перший м’яч ми забили саме після стандарту. У моменті з пенальті ми теж провели хорошу атаку, наш гравець виходив один на один із воротарем, і його збили.

Результатом ми задоволені, але хотілося б, щоб сама гра була більш  і якісною: щоб допускали менше помилок та показували соліднішу гру за такої переваги, як була у нас сьогодні, тоді результат буде ще кращим.

- Враховуючи, що суперники на турнірі вам незнайомі, завжди присутній елемент неочікуваності?

- Ми, справді, не знали, з ким зустрічатимемося – лише ім’я суперника, але виходили з того, що турецька команда грає у короткий та середній пас та любить возитися із м’ячем. Тому ми дали їм трохи простору та місця для початку атак, знаходили можливість для перехоплення м’яча, старалися проводити швидкі контратаки, і, повторюся, усе, що планували та на що розраховували, вдалося втілити у життя на футбольному полі.

- Завтра на вас чекає гра із ще однією турецькою командою – «Анкарагючу», вона буде схожою на попередню?

- До того часу ми вже матимемо інформацію про те, як ця команда грає, у якому стилі, та, загалом, думаю, великої різниці не буде. Проведемо ротацію, дамо можливість пограти іншим хлопцям. Але це не знімає з нас необхідності показати високу якість гри та хороший результат.

- Яке враження на вас справив Футбольний комплекс, на одному з полів якого ви сьогодні грали?

- Це хороший суто футбольний комплекс. Матчі турніру проходять на двох полях, а їх тут близько десяти, і усі вони хорошої якості. Газоном, проживанням та умовами для футболу ми задоволені, жодних зауважень немає.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ