Новини

  • 24 жовт
  • 09:07
  • 422 перегляда
друк

Олександр Заваров: «Очікую ще більшого прогресу «Динамо»

Колишній гравець, а нині селекціонер київського «Динамо» - про свої очікування від гри з «Олександрією» в рамках 7-го туру Favbet Ліги.

- Думаю, динамівці покажуть яскраву гарну гру та зможуть досягти позитивного результату, як і в більшості матчів.

- Незважаючи на поразку в матчі з «Ювентусом», динамівці відзначають, що раді поверненню до Ліги чемпіонів. Це матиме значення у грі з «Олександрією»?

- Звичайно, футболістам «Динамо» не треба засмучуватися. Краще кілька разів переглянути свою гру з «Ювентусом» та зробити висновки. Гадаю, тренер їм у цьому допоможе. І жодних розчарувань не має бути. Потрібно боротися за перемоги та не втрачати очки в поєдинках із суперниками, які нижчі рівнем.

- «Олександрія» невпевнено стартувала в чемпіонаті – які проблеми є всередині команди та що вони зможуть протиставити динамівцям?

- Це хороша й організована команда, також варто відзначити їхню самовіддачу. Буде важкий матч, плюс, якщо гравці «Динамо» будуть берегти себе на гру з «Ференцварошем», їм буде важко. Зі свого досвіду скажу, що в таких випадках можуть бути травми, треба грати відповідально й бути сильним.

- Цей матч – шанс для тих, хто отримує недостатньо ігрового часу?

- Тренеру видніше, але, імовірно, так. Потрібен результат і не розслаблятися.

- Загалом ви бачите, як змінюється «Динамо»?

- Про щось рано казати, подивимося після завершення чемпіонату, які сильні та слабкі сторони гравців. Очікую ще більшого прогресу «Динамо». Молодим динамівцям потрібно багато працювати та доводити свою перспективу в кожній грі: чемпіонату, Кубка України, Ліги чемпіонів. Можливо, вони ще не готові грати з такими великими командами, як «Ювентус», але потрібно працювати та показувати свій максимум.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ