Новини

  • 14 вер
  • 17:43
  • 1328 переглядів
друк

Олександр СИРОТА: «Подали кутовий, я вбіг у свою зону та забив»

Захисник «Динамо» U-19 Олександр Сирота встановив остаточний рахунок у матчі з «Металургом», забивши четвертий м'яч у поєдинку.

Після гри він розповів про події на полі та про те, як вдалося забити:

- Найскладнішим у сьогоднішній грі вийшов перший тайм, коли ми не були готові до втрати м'яча, а гравці суперника віддавали передачі нам за спину. Ми мали відскакувати назад, але не завжди робили це. Після перерви вже почали діяти продуктивніше, і гра давалася краще.

- Ви пропустили першими, але змогли здобути перемогу, в таких іграх загартовується характер?

- Так, ми просто почали краще контролювати м'яч, швидше переводити його з флангу на фланг та розкривати зони суперника. Перший пропущений м'яч не вибив нас із колії, ми завжди боремося до кінця, перед нами стоїть єдине завдання - перемагати в усіх поєдинках.

- Яка думка у вас склалася про суперника - запорізький «Металург»?

- Вони намагаються грати у футбол, і не просто так виграли три матчі з чотирьох від початку сезону та перебували серед лідерів у турнірній таблиці. Але ми довели, що ми кращі.

- Прокоментуйте момент із вашим забитим м'ячем, центральні захисники не часто опиняються на ударній позиції?

- Це не була награна комбінація, просто пішла хороша передача з кутового від Шулянського, я вбіг у свою зону та забив головою. Загалом, відзначаюся у воротах суперників не дуже часто, минулого сезону забив два м'ячі, цього - поки один, сподіваюся, надалі вдасться більше.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ