Новини

  • 25 aug
  • 15:00
  • 7524 перегляда
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Завдання на груповий турнір – перемагати в кожному матчі»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич по гарячих слідах оцінив жеребкування групового турніру Ліги Європи УЄФА, за підсумками якого суперниками «біло-синіх» стали добре знайомий швейцарський «Янг Бойз», «Партизан» із Белграда та «Скендербеу» (Албанія).

- «Динамо» доведеться знову зіграти з «Янг Бойз». Іронія долі?

- Можна й так сказати. У когось, напевно, хворі руки були на жеребкуванні (посміхається). Ніяких особливих реваншистських настроїв у нас не буде. Усі ми знаємо можливості команди, й на нас очікує ще одне протистояння з «Янг Бойз», щоправда, вже в іншому турнірі.

- Що можете сказати про сербський «Партизан»?

- На даний момент – нічого. Єдине, що знаю точно, – у сербських команд завжди божевільна група підтримки. Ще раз переконався у цьому, коли дивився огляд матчу між «Црвеною Звєздою» та «Краснодаром» – уболівальники в Белграді є не лише 12-м, а і 13-м, і 14-м гравцями.

- Ще більш загадковий суперник – це «Скендербеу»?

- Насправді, про «Скендербеу» більше інформації, та й команда знайома нам за товариськими матчами на зборах («Динамо» зустрічалося з представником Албанії на літніх зборах у 2014 та 2015 роках – прим.). Але, насправді, у час інформаційних технологій повну інформацію по будь-якому клубу можна знайти за один день.

- На прес-конференції після матчу з «Марітіму» ви сказали, що одним із ваших побажань на жеребкування групового турніру є суперники з міст, у які не дуже далеко летіти…

- Насправді, я сказав про це жартома (посміхається). Та й краще би нам випали команди на кшталт «Кельна» чи «Хоффенхайма», з якими нам цікавіше було б зіграти.

- Яке завдання ставитиметься перед командою на груповий турнір?

- Першочергове завдання – перемагати в кожному матчі.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ