Новини

  • 22 лют
  • 22:51
  • 2065 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Зараз найголовніше - результат»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич - про перемогу команди у двоматчевому протистоянні з АЕКом у Лізі Європи.

- Гра нервів, боротьба на кожній ділянці поля. Десь була перевага у суперника у володінні м'ячем. Були моменти біля обох воріт. Якщо брати по грі, то і Мораес, і Гонсалес мали віддавати Буяльському. Але найголовніше зараз - результат.

- Що сподобалося і що не вдалося?

- Сподобалися загальний рух, функціональний стан. Не сподобався колективний вихід із оборони в атаку. Бігли 2-3 людини, але ми просили більше. Ми втягуємося в сезон. Думаю, командна швидкість підвищиться.

- Чи до снаги «Динамо» виграти Лігу Європи і які цілі ставляться далі?

- Пріоритет - чемпіонат. Буде жеребкування - дізнаємося суперника. Що стосується посилення гри, то у нас є Піварич, який буде готовий пізніше, а також Мбокані в атаці. Подивіться, у нас у запасі сьогодні сиділи зовсім молоді хлопці. Але ми пройшли далі, чекаємо наступного суперника.

- Які враження залишив АЕК за результатами двох матчів?

- Команда організована, збалансована. Думаю, сьогодні був оптимальний склад. Так, двоє не грало, але обойма з 14-15 людей є. Але сьогодні далі пройшли ми.

- З якою командою, або з командою з якої країни, ви би хотіли зіграти далі?

- Я не знаю, хто пройшов далі, та й на жеребкування не можемо ніяк вплинути. Тому хто випаде, до того й будемо готуватися.

- Гра відняла багато сил і емоцій. Як будете відновлювати сили, враховуючи, що в неділю вже гра чемпіонату?

- У чемпіонаті у нас є резерв для посилення гри - Вербич, Ротань. Сподіваюся, буде і Піварич. Буде ротація, будемо посилювати гру. Хлопці відновляться швидко. Ми були готові до такого графіку.

- Не очікували, що АЕК почне так активно?

- Принцип АЕКа - агресія. Вони активно починають матчі, і ми повинні були відсунути гру від своїх воріт у перші 10-15 хвилин. Були середні та дальні удари, але такого початку ми очікували.

- З якою командою чемпіонату України можна порівняти АЕК?

- Багато команд і склади помінялися в чемпіонаті України, крім головного конкурента. Тому порівнювати ні з ким я не бачу сенсу.

- Наскільки гравці відчувають фізичні проблеми - Морозюк, Кадар?

- Позитивні емоції в роздягальні допоможуть забути всі ушкодження вже завтра.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ