Новини

  • 29 вер
  • 00:46
  • 3881 перегляд
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Заміни посилили нашу гру»

Пропонуємо до вашої уваги післяматчеву прес-конференцію головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича:

- Що ви сказали своїм футболістам у перерві матчу?

- Очікував цього питання. (Посміхається). Якщо повернутися до матчу з «Шкендербеу», то тоді емоційний фон був таким, що потрібно було завести хлопців. Сьогодні ж, навпаки, їх треба було заспокоїти. У першому таймі була дуже висока зарядженість, і це призвело до великої кількості браку при переході від оборони до атаки. У перерві сказав хлопцям забути помилки, допущені в першому таймі, узяти м'яч під контроль і все-таки побудувати гру так, як ми і планували.

- З якої причини Хачеріді не тренувався вчора і не потрапив до заявки на сьогоднішній матч?

- У нього вчора ввечері з'явилися проблеми з горлом і загальним станом здоров'я. Хачеріді провів необхідні процедури, але сьогодні вранці він сказав, що не може готуватися до гри і що його стан не дозволяє йому перебувати навіть в запасі.

- Прокоментуйте, будь ласка, заміни.

- Що тут можна сказати... Заміни посилили нашу гру. Бєсєдін здорово чіплявся за м'яч, а Мораес вирішив результат матчу. Хлопці вийшли і посилили нашу гру. Можна сказати, що проведені нами заміни вплинули на результат матчу

- Перехід на схему 4-4-2 після перерви спричинив зміну позиції Буяльського. І у нього вийшло здорово на ній зіграти! Чи означає це, що він буде використовуватися на цій позиції й надалі?

- Віталіка я давно знаю, ще по молодіжній команді «Динамо», і тоді він часто грав на позиції крайнього півзахисника. Сьогодні після першого тайму Циганков відчув проблеми з м'язом, ось ми і вирішили так перебудуватися: Буяльського перевели на правий фланг півзахисту, а Гармаш став грати трохи «нижче». Головне, що це принесло результат! Що стосується Буяльського, то він зіграв ефективно, забив м'яч. Для нього ця позиція не нова.

- Ваша команда знову провела перший тайм гірше, ніж другий. Як прокоментуєте таку тенденцію?

- Фактор першого гола дуже важливий для будь-якої команди. У нас у першому таймі був досить хороший момент, коли Гонсалес не зміг забити м'яч, перебуваючи у вигідній ситуації. Повторюся, в першому таймі було більше емоцій, ніж розумного футболу. У другому таймі заміни підсилили нашу гру, та й самі хлопці грали в той футбол, який хочеться бачити від них і надалі.

- «Партизан» вас чимось здивував?

- При розборі гри суперника ми акцентували увагу хлопців на те, що «Партизан» часто використовує довгі передачі і робить ставку на Тавамбу. До цього ми були готові. Але в першому таймі наші півзахисники не справлялися зі своїми функціями, програвали багато боротьби. «Партизан» удавався до силового футболу, до якого ми були готові, а от те, що суперник «високо» нас накривав, не дозволяючи нам розігрувати м'яч, стало для нас несподіванкою.

*фото Олександр Осіпов /Canon Ukraine

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ