Новини

  • 03 aug
  • 22:00
  • 1915 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Забили три м’ячі, але потрібна ще більша концентрація уваги при завершенні атак»

Головний тренер «Динамо» відповів на запитання журналістів після перемоги над ПФК «Львів» (3:0) у рамках 2-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги.

- Загалом, гра була під контролем. Створювали моменти, у першому таймі на самому початку були нагоди у Буяльського, двічі у Бєсєдіна. Виходила флангова гра. Те, що хотіли бачити, особливо на початку гри, вдавалося. Так само здорово почали другий тайм, узяли м’яча під контроль, забили третій гол. Можливо, потім почали заграватися у дуже короткий пас, але імпровізація в нас не заборонена. Дали ігровий час Циганкову, Солю, тож ротація у складі є. Відпочинок надали Бойку, Гармашу, у Миколенка після гри з «Карпатами» достатньо серйозний забій. Але в нас є час відновити хлопців, які отримували більше ігрової практики.

- Шапаренко зіграв за дублюючий склад та поїхав до Києва. Ви на нього не розраховуєте зараз?

- По-перше, він залишився в команді. Є конкуренція, і це добре.

- Коли зможе зіграти Жерсон Родрігес?

- Він залишився в Києві. Завтра проведе тренування й буде готуватися на гру Ліги чемпіонів. Подивимося на його стан. У принципі, може позначитися важкий переліт із Японії, а в ігровому плані проблем не має бути, оскільки там зараз триває чемпіонат і він перебуває в тонусі.

- Наскільки ви задоволені реалізацією?

- Як я казав, у Бєсєдіна були два моменти, у Буяльського за рахунку 0:0, Циганкова вивели на чудову позицію… Але всі моменти неможливо реалізовувати. Ми забили тричі, зіграли « на нуль», тож спарені матчі у Львові в нас вийшли успішнішими. Так, потрібно ще щільніше грати в обороні, але потрібна й концентрація уваги при завершенні атак.

- У двох матчах поспіль були різні виконавці пенальті. З чим це пов’язано?

- Хлопці самі вирішують на полі, хто битиме пенальті.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ