Новини

  • 02 вер
  • 22:26
  • 2592 перегляда
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Я повністю винен у тому, що з перших хвилин у нас не було потрібного настрою»

Головний тренер «Динамо» прокоментував поразку від «Карпат» (0:2) на післяматчевій прес-конференції.

- У першому таймі мені було соромно спостерігати, з яким настроєм ми вийшли на поле. Це моя провина. Я повністю винен у тому, що з перших хвилин не було належного настрою. Було важко щось перебудувати в першому таймі, тому що руху не було взагалі. Не було думки. Наче й моменти були, але вони не враховуються.

Другий тайм почали більш агресивно, але так потрібно було грати від самого початку. Ця поразка повністю на мені. Щодо подальших рішень ми переговоримо з президентом клубу. Я для себе прийняв рішення і подякував хлопцям за той час, який ми разом, і побажав їм успіхів у збірній. За цей період потрібно прийняти правильне рішення, яке піде на користь команді.

- Наскільки серйозна травма у Піварича?

- Зараз не можу відповісти не це запитання. Начебто ушкодив стегно і не зміг продовжити гру. Діагноз такий.

- Як прокоментуєте гру Супряги?

- Як такого взаєморозуміння з партнерами у нього ще немає. Але він мав дві чудові можливості забити. Він повинен був замикати після флангової передачі. Це хліб нападника. Але це молодість. У нього все попереду. Потрібен час, щоб партнери зрозуміли, як краще його використовувати під час позиційної атаки. Усе через роботу, через терпіння та взаєморозуміння прийде.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ