Новини

  • 17 вер
  • 22:12
  • 4045 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Все має вирішуватися на футбольному полі»

Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» (Київ) після матчу з донецьким «Олімпіком».

- Нам насправді бракує таких ігор у чемпіонаті. Гра була досить динамічною, часом навіть без центру поля. Напруження, боротьба - все було присутнє. Для нас це третя гра за тиждень, і суперник досить хороший, організований. Тому перемога вдвічі приємніша.

- Як ви оціните суддівство, адже по ходу зустрічі виникало багато спірних моментів?

- На такі ігри потрібно призначати арбітрів, які будуть контролювати хід матчу. Такі порушення моментами були як в одну, так і в іншу сторону, але в моменті з порушенням правил проти Кадара повинна була бути чиста червона картка. Арбітр має розуміти, коли гравець цілеспрямовано намагається завдати травми. Пенальті на Мбокані, чи було поза грою - я ще не передивлявся, але насправді суддя сьогодні з грою не впорався. Молодий арбітр потрапив під тиск, потрапив під ситуацію, де насправді йде гра кість у кість, а він трактує порушення неоднозначно. Я зовсім незадоволений суддівством у сьогоднішній грі.

- Дуже приємне враження сьогодні справила гра Піварича. Чи можна сказати, що його адаптація вже наближається до завершення?

- Як я вже казав, Піварич прийшов до нас уже будучи досвідченим футболістом, гравцем національної збірної. Це його рівень, досить високий, і дай Бог, щоб він його тримав протягом усіх матчів.

- Ви вже знаєте результат матчу в Одесі і те, що «Динамо» очолило турнірну таблицю?

- Звичайно, я чув оголошення диктора по стадіону. Кажуть, що там теж були претензії до арбітра. Давайте судити нормально. Коли є претензії, я буду їх висловлювати, і буду це робити в жорсткій формі. Все має вирішуватися на футбольному полі. Федерація має це розуміти і призначати суддів, які можуть контролювати хід матчів і більш відповідально підходити до таких моментів.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ