Новини

  • 26 трав
  • 20:40
  • 1130 переглядів
друк

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Востаннє з двома форвардами грали ще минулого року»

Керманич «Динамо» прокоментував перемогу над «Львовом» (2:1) в останньому домашньому матчі сезону.

- Непроста гра. Ми говорили до матчу, що нам потрібно взяти м'яч під контроль, але ми надто цим захопилися. Було мало хороших передач уперед, тим більше, що у нас було два нападники сьогодні. Бєсєдін отримав м'яч попереду лише декілька разів, а Русин взагалі з ним майже не зустрічався. Це було нашою проблемою - ми не доставляли м'яч до воріт суперника.

Коли пропустили - дали спокійно прийняти м’яч у штрафній і пробити. Це був ланцюжок із помилок двох футболістів.

- Гра у два форварди – лише виняток?

- Ми давно не дозволяли собі гри у два нападники. Проте, чому б не спробувати, маючи двох форвардів? Так, десь не вистачало взаєморозуміння, але ми це розберемо з хлопцям на теоретичному занятті. Далі вони мають краще розуміти один одного. З двома нападниками ми востаннє грали в минулому році! Тож загалом до форвардів питань немає. Бєсєдін реалізував один зі своїх трьох моментів, а Русин наприкінці гри мав момент, коли він узяв на себе ініціативу і загострив. Моменти були у них.

- Травма плеча у Бойка виявилася серйозною?

- Травма Бойка виявилася серйознішою, ніж ми думали. Він вибув на три тижні. Буде закачувати плече і сподіваюся, що обійдемося без операції.

- В середині першого тайму замість Сідклея вийшов Миколенко і до перерви на полі було 9 динамівських вихованців. Як оціните гру Алібекова та Смирного?

- Алібеков зіграв досить надійно. У нього хороший перший пас, він діяв упевнено на своїй позиції. У Смирного була травма, і він довго не грав, до того ж сьогодні він вийшов на позиції Циганкова, але вони футболісти різних форматів. Десь Смирному не вистачало ігрового тонусу, але він грав рішуче і добре працював на команду.

- Як почувається Миколенко, адже сьогодні він вийшов, проте до збірної не поїхав?

- Слава Богу, що він здоровий і відіграв до кінця матчу. А рішення відправити його зі збірної приймав Петраков, а не я…

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ